Dwoje naszych mieszkańców trenujących w klubie Przemol Boxing Team znakomicie zaprezentowała się podczas Mistrzostw Europy Amatorskiego MMA 2022. Marcel Panfil zdobył tytuł Mistrza Europy, a Magdalena Bocianowska wywalczyła medal brązowy.

636461691958

19 listopada w Teresinie odbyły się Mistrzostwa Europy Amatorskiego MMA 2022. Wśród zawodników biorących w nich udział byli również mieszkańcy naszej gminy. Dla Magdaleny Bocianowskiej i Marcela Panfila były to bardzo udane mistrzostwa. Oboje dzięki dobrym walkom stanęli na podium.

Marcel Panfil mimo, że trenuje dopiero od 14 miesięcy ma na swoim koncie już kilka sukcesów. Dzięki dużemu zaangażowaniu w treningi i dobremu przygotowaniu do mistrzostw mieszkaniec Cerkwicy  okazał się być bezkonkurencyjny. W listopadowych Mistrzostwach Europy Amatorskiego MMA Marcel zdobył I miejsce w kat. kadet 93 kg, a tym samym tytuł Mistrza Europy MMA 2022.

Trenująca od 4 lat Magdalena Bocianowska ma już na swoim koncie dwukrotny tytuł Wicemistrzyni Polski. Podczas Mistrzostw Europy MMA w Teresinie wywalczyła natomiast brązowy medal w kategorii junior 57 kg. Jest to kolejny sukces zdolnej zawodniczki w mieszanych sztukach walki.

Zarówno Magda jak i Marcel trenują w gryfickim klubie „Przemol Boxing Team” pod okiem Grzegorza Patry, Przemysława Stolarka i Piotra Pietrzaka. Zdobyte medale to wynik ciężkiej pracy zarówno  zawodników jak i trenerów. Litry wylanego potu na sali treningowej oraz talent pozwalają Magdzie i Marcelowi na zdobywanie kolejnych medali podczas zawodów.

Zarówno Magdzie jak i Marcelowi serdecznie gratulujemy udanych mistrzostw i życzymy kolejnych sukcesów.

456520085956234196843894078972007849835685146366240825049493772439572018907732314703833