Sport
II RAJD "ROWEROWY ZAWRÓT GŁOWY"

II RAJD „ROWEROWY ZAWRÓT GŁOWY”

Już 4 czerwca 2023 r. odbędzie się drugi rajd w ramach projektu „Rowerowy zawrót głowy”. Trasa, którą pokonają uczestnicy będzie wiodła przez polne i leśne drogi. Zapisy już trwają więc warto się spieszyć. 
ZAPROSZENIE NA TURNIEJ

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ

Gminny Klub Sportowy Bizon 1977 Cerkwica serdecznie zaprasza dzieci oraz młodzież do udziału w turnieju „Łączy Nas Piłka Nożna”, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 r. o godz. 12:00 na stadionie w Cerkwicy.
ZWYCIĘSKIE MECZE BIZONA

ZWYCIĘSKIE MECZE BIZONA

Miniony weekend pełen był piłkarskich emocji. W sobotę spotkania ligowe rozegrała zarówno drużyna seniorów jak i oldbojów Bizona Cerkwica. Na cerkwickim stadionie odbyły się także rozgrywki z cyklu „Pierwsza Piłka” drużyn żaków.
BIZON ZAGRA W WEEKEND

BIZON ZAGRA W WEEKEND

Podczas długiego weekendu sympatycy Bizona Cerkwica będą mieli okazję obejrzeć na cerkwickim stadionie, aż trzy mecze ligowe. Piłkarskich emocji dostarczą rozgrywki A-klasowej drużyny seniorów, a także oldbojów.  
III MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT Z ZSP KARNICE

III MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT Z ZSP KARNICE

Reprezentantki Zespołu Szkół Publicznych w Karnicach zajęły trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gryfickiego w Piłce Nożnej. Serdecznie gratulujemy całej drużynie i życzymy dalszych sportowych sukcesów. 
PIŁKARSKA SOBOTA

PIŁKARSKA SOBOTA

Kibice Bizona Cerkwica już jutro będą mogli obejrzeć dwa spotkania ligowe z trybun na własnym stadionie. O godzinie 11:00 drużyna juniorów podejmować będzie Pioniera Żarnowo, natomiast o godz.  16:00 oldboje zmierzą się z Maxtrans-Sokół Karlino.
WYGRANA OLDBOJÓW W MECZU Z WYSZEWEM

WYGRANA OLDBOJÓW W MECZU Z WYSZEWEM

W wielkim stylu oldboje rozpoczęli rozgrywki rundy wiosennej. W sobotnim meczu najstarsza drużyna Bizona Cerkwica pokonała zespół z Wyszewa aż 4:1.
SPARING POGONI W CERKWICY

SPARING POGONI W CERKWICY

W piątkowe popołudnie na stadionie w Cerkwicy pojawił się wyjątkowy gość. Kamil Grosicki w imieniu Pogoni Szczecin spotkał się z Wójtem i Prezesem GKS Bizon Cerkwica w celu sprawdzenia stanu obiektu i omówienia warunków rezerwacji stadionu na mecz sparingowy. Pogoń Szczecin w celu promocji klubu rozegra serię spotkań kontrolnych w każdym z powiatów w województwie...
OLDBOJE WRACAJĄ DO GRY

OLDBOJE WRACAJĄ DO GRY

Już w najbliższą sobotę oldboje Bizon Cerkwica wznowią rozgrywki ligowe. W pierwszym meczu rundy rewanżowej najstarsza drużyna Bizona spotka się z Oldbojami Wyszewo.
DRUŻYNY ŻAKÓW I ORLIKÓW KIBICOWAŁY POGONI

DRUŻYNY ŻAKÓW I ORLIKÓW KIBICOWAŁY POGONI

Przed rozpoczęciem wiosennych rozgrywek  żaki i orliki Bizona Cerkwica wybrały się na mecz Pogoni Szczecin z Koroną Kielce. Kibicowanie ekstraklasowej drużynie było dla młodych piłkarzy dużym przeżyciem, a pełen wrażeń dzień zakończyła wizyta w Mc Donald’s. 
CENNY PUNKT BIZONA

CENNY PUNKT BIZONA

Seniorzy Bizona Cerkwica wrócili do gry po zimowej przerwie w dobrym stylu. Remis 3:3 w meczu z trudnym rywalem jakim jest Hanza Goleniów pokazał, że drużyna Zdzisława Piątkowskiego jest dobrze przygotowana do ligowych rozgrywek. 
OSTATNI TRENING PRZED RUNDĄ REWANŻOWĄ

OSTATNI TRENING PRZED RUNDĄ REWANŻOWĄ

Seniorzy Bizona już w sobotę rozegrają mecz z Hanzą Goleniów. Pierwszy mecz po zimowej przerwie w rozgrywkach będzie wymagający, dlatego konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Piłkarze są zdeterminowani, by powalczyć o 3 pkt. i z pewnością będzie to ciekawe spotkanie.