Author Archive
Bizon rozstrzelał Orła

Bizon rozstrzelał Orła

W drugim meczu rozgrywek A-klasy w Prusinowie oglądaliśmy prawdziwy festiwal strzelecki w wykonaniu graczy Bizona. Wynil 11:1 mówi sam za siebie. W drugiej połowie 5 bramek w ciągu 20 minut strzelił Tomek Wlaźlak.
Strażacy z Cerkwicy gasili pożar w Przybiernówku

Strażacy z Cerkwicy gasili pożar w Przybiernówku

W sobotę palił się budynek mieszkalny w Przybiernówku (gmina Gryfice). W akcji udział brali również strażacy z OSP Cerkwica. Spaleniu bądź zalaniu uległa sypialnia i pomieszczenie gospodarcze. W gaszeniu pożaru poza naszą OSP udział brały OSP Przybiernówko i OSP Gryfice oraz PSP (m.in. podnośnik).
PIŁKARSKI WEEKEND

PIŁKARSKI WEEKEND

Rozgrywki w sezonie 2015/2016 rozkręcają się na dobre. W najbliższy sobotę zespół seniorów zagra o 16.00 na wyjeździe w Prusinowie. Na stadionie w Cerkwicy również w sobotę o 18.00 możemy kibicować oldbojom. Meczem w niedzielę o 12.00 w Brojcach rozpoczną swoje rozgrywki juniorzy.
MORSKI KONIK REWALA

MORSKI KONIK REWALA

W Rewalu rozegrany został Międzynarodowy Festiwal Szachowy Morski Konik Rewala. Udział wzięli w nim również szachiści z naszej Gminy. Wśród dorosłych gra Jarosław Stręk. W grupie dziecięcej grali Wiktoria Brauze, Kuba Procek i Dawid Strojek.
Frycowe zapłacone

Frycowe zapłacone

Rozgrywki ligowe drużyna Bizona rozpoczyna od przegranej. Prawobrzeże Świnoujście udzieliło dość surowej lekcji czym różni się A-klasa od B-klasy. Chociaż gra naszej drużyny wyglądała lepiej niż wynik nie zmienia to faktu, że Prawobrzeże wygrało zasłużenie. By nie było tak smutno napiszmy, że Legia i Lech też przegrały swoje mecze w miniony weekend.
PIKNIK "ŻYJ ZDROWO" W CERKWICY

PIKNIK „ŻYJ ZDROWO” W CERKWICY

Powiat Gryficki realizuje program profilaktyki chorób układu krążenia dla mieszkańców pod nazwą „Wiem dlatego działam”. Piknik „Żyj zdrowo” w Cerkwicy to kolejna akcja w ramach realizacji programu w  Gminie Karnice. rozpocznie się Piknik „Żyj zdrowo” odbędzie się w sobotę 29 lipca na boisku przy Szkole Podstawowej w Cerkwicy w godz. 13.00 -17.00. Więcej o pikniku...
OLDBOJE ZWYCIĘSCY

OLDBOJE ZWYCIĘSCY

W swoim pierwszym w tym sezonie meczu oldboje Bizona Cerkwica pokonali na wyjeżdzie Sokoła Stara Dąbrowa 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili Dariusz Panfil i Tomasz Szwech.
Oldboje Bizona Cerkwica zaczynają sezon

Oldboje Bizona Cerkwica zaczynają sezon

Rozpoczynają się rozgrywki zachodniopomorskiej II Ligi Oldbojów. Swój pierwszy w sezonie mecz oldboje Bizona Cerkwica rozegrają na wyjeździe z zespołem Sokoła Stara Dąbrowa w sobotę o godz. 18.00. Ostatni sparing rozegrali w środę z Wybrzeżem Rewalskim. 
Z DREŻEWA NAD MORZE

Z DREŻEWA NAD MORZE

Dzieciom i młodzieży z Dreżewa wakacje urozmaicają wycieczki nad morze. Sprzyja im nie tylko bliskość wybrzeża, ale także życzliwość wielu osób, które pomagają by były to wyjątkowo ciekawe chwile.
Żniwa mają się ku końcowi

Żniwa mają się ku końcowi

Tegoroczne żniwa zbliżają się do końca. Pogoda, która w innych regionach kraju mocno dała się we znaki i spowodowała suszę, u nas wpłynęła na plony w mniejszym stopniu. Żniwa w Gminie Karnice sprawnie dobiegają końca, część rolników już zakończyła zbiory. Potrzeba jeszcze kilku dni, by wszyscy mogli cieszyć się ze zbiorów.
Bizon Cerkwica prowadzi nabór do drużyny trampkarzy

Bizon Cerkwica prowadzi nabór do drużyny trampkarzy

Wszystkich zainteresowanych grą w piłkę nożną z roczników 2001 – 2005 Bizon Cerkwica zaprasza do sekcji trampkarskiej na treningi w każdy czwartek.
ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK

ZWYCIĘSTWO NA POCZĄTEK

Pierwszy mecz w sezonie, pierwszy oficjalny mecz po przebudowie murawy i pierwsze zwycięstwo. W meczu Pucharu Polski Bizon Cerkwica pokonał Znicz Wysoka Kamieńska 3:1. Dobre, szybkie i emocjonujące spotkanie usatysfakcjonowało kibiców. Bramki dla naszego zespołu strzelali Mariusz i Tomek Wlaźlakowie oraz Karol Karczewski.