Kultura
RUSZA VII SEZON WIOSKI ARTYSTYCZNEJ JANOWO

RUSZA VII SEZON WIOSKI ARTYSTYCZNEJ JANOWO

Koncerty, spektakle i kabarety- to tylko niektóre atrakcje jakie przygotowała dla swoich gości w tym sezonie Wioska Artystyczna Janowo. W ramach otwarcia VII sezonu kulturalno-artystycznego w janowskim teatrze odbędzie się spektakl pt. „Apetyt na czereśnie” z udziałem Marii Niklińskiej i Rafała Olbrychskiego.
WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE SZACHOWYM „WSKOCZMY DO GRY”

WEŹ UDZIAŁ W PROJEKCIE SZACHOWYM „WSKOCZMY DO GRY”

W ramach realizacji projektu  „WskoczMY do gry” w Karnicach  powstanie plenerowa szachownica. Ponadto odbędą się także darmowe lekcje gry w szachy, na które trwają  już zapisy. W imieniu KGW Karnice i Gminnego Klubu Kultury zachęcamy do udziału.
GODZINY PRACY ŚWIETLIC W OKRESIE WAKACJI

GODZINY PRACY ŚWIETLIC W OKRESIE WAKACJI

Dzieci, które spędzają wakacje w swoich miejscowościach mogą wziąć udział w różnorodnych zajęciach świetlicowych. W świetlicach wiejskich można spędzić czas w sposób kreatywny i bezpieczny.
WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „RODZINA W OBIEKTYWIE”

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „RODZINA W OBIEKTYWIE”

Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny  „Rodzina w obiektywie”  organizowany przez Zespół Interdyscyplinarny i OPS. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas VI– VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Karnice.
NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

Gminny Klub Kultury w Karnicach realizuje projekt „OD ETNO EDUKACJI DO ETNO PRACOWNI”. Zapisy trwają do 20 czerwca w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach i pod numerem tel. 606 969 815. Zachęcamy do udziału.
DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY

DZIEŃ DZIAŁACZA KULTURY

Z okazji przypadającego dziś Dnia Działacza Kultury składamy serdeczne życzenia tym,  którzy mają swój udział w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kulturalnych wartości. Pracownikom Gminnego Klubu Kultury w Karnicach, Gminnej Biblioteki Publicznej, a także członkom stowarzyszeń oraz grup tworzących i promujących kulturę  życzymy wszystkiego co najlepsze. Wielu ciekawych pomysłów i szerokiego grona zadowolonych odbiorów, niegasnącej pasji...
MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA MAM

MUZYCZNE PODZIĘKOWANIE DLA MAM

W ubiegły piątek w Gminny Klub Kultury w Karnicach rozbrzmiał dźwiękami muzyki i radością świętujących Mam z naszej gminy. Wszystko za sprawą koncertu zorganizowanego z okazji Dnia Matki.
ZAPROSZENIE NA KONCERT "GRAMY DLA MAMY"

ZAPROSZENIE NA KONCERT „GRAMY DLA MAMY”

Z okazji  szczególnego święta  jakim jest Dzień Matki, Gminny Klub Kultury w Karnicach organizuje wyjątkowy koncert. Serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy z naszej gminy do GKK w piątek 24 maja br. o godz. 17:00 na występ lokalnych artystów i zespołów muzycznych.
SPOTKANIE Z PRZEMYSŁAWEM KOWALEWSKIM W GBP

SPOTKANIE Z PRZEMYSŁAWEM KOWALEWSKIM W GBP

W środę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Karnicach odbyło się spotkanie autorskie z Przemysławem Kowalewskim. Szczeciński autor powieści kryminalnych chętnie podzielił się z czytelnikami tajnikami swoich inspiracji, a także doświadczeniami podczas pisania każdej z książek.
OTWARCIE WYSTAWY CZASOWEJ "POZDROWIENIA Z KARNIC. GRÜßE AUS KARNITZ. GMINA KARNICE NA DAWNEJ POCZTÓWCE"

OTWARCIE WYSTAWY CZASOWEJ „POZDROWIENIA Z KARNIC. GRÜßE AUS KARNITZ. GMINA KARNICE NA DAWNEJ POCZTÓWCE”

Piątkowe otwarcie wystawy w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach zgromadziło liczne grono miłośników historii. Oprócz wysłuchania interesującego wykładu uczestnicy wydarzenia mogli podziwiać pocztówki sprzed stu lat.
ZAPROSZENIE NA WIECZÓR AUTORSKI

ZAPROSZENIE NA WIECZÓR AUTORSKI

W imieniu Gminnej Biblioteki Publicznej w Karnicach zapraszamy wszystkich miłośników powieści kryminalnych na wieczór z Przemysławem Kowalewskim. To już drugie spotkanie autorskie w karnickiej bibliotece, podczas którego pisarz opowie o swoich dziełach.
NOWI CZYTELNICY W KARNICKIEJ BIBLIOTECE

NOWI CZYTELNICY W KARNICKIEJ BIBLIOTECE

Poprzez uroczyste ślubowanie uczniowie klasy pierwszej szkoły w Karnicach dołączyli do grona czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej. Zanim jednak zostali pasowani na czytelników wykazali się naprawdę sporą znajomością bajek.