Author Archive
CZYJA ZGUBA?

CZYJA ZGUBA?

Dziś na ul. Polnej w Cerkwicy znaleziono klucz widoczny na zdjęciu. Zguba czeka na swojego właściciela w hurtowni materiałów budowlanych Grosag na ul. Polnej 1 w Cerkwicy. By uniknąć nieporozumień właściciel przed odbiorem klucza będzie musiał opisać brelok, który jest do niego dołączony.    karnickie.info
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIZZY

9 lutego to ważna data w kalendarzu każdego fana pizzy. Właśnie dziś obchodzimy jej międzynarodowe święto. Pizza jest jednym z najbardziej popularnych ale i uniwersalnych dań na świecie. 
POŻAR PUSTOSTANU

POŻAR PUSTOSTANU

We wtorek 2 lutego po godz. 21:00 jednostki Straży Pożarnej z Karnic oraz Skrobotowa zostały zadysponowane do pożaru pustostanu w Pogorzelicy gm. Rewal. Pożar, który wybuchł wewnątrz opuszczonego budynku szybko się rozprzestrzenił na całe poddasze. Działania strażaków polegały na oświetleniu miejsca pożaru, rozbiórce dachu i ugaszeniu ognia. Po dokładnym przeszukaniu miejsca zdarzenia, nie znaleziono osób...
KIERMASZ CIAST DLA WOŚP

KIERMASZ CIAST DLA WOŚP

Kiermasz ciast, który odbył się w Cerkwicy cieszył się dużym zainteresowaniem. Stoisko przy świetlicy wiejskiej było bardzo chętnie odwiedzane przez mieszkańców miejscowości i okolic dzięki czemu udało się zebrać kwotę 1500 zł. Cały dochód z kiermaszu zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
KONIEC GODZIN DLA SENIORA

KONIEC GODZIN DLA SENIORA

Od poniedziałku zostają zniesione godziny dla seniorów. Otwarte zostaną także sklepy w galeriach handlowych. Pozostałe obostrzenia dotyczące m.in. zgromadzeń i działalności restauracji będą obowiązywały przynajmniej do 14 lutego.
PODSUMOWANIE FERII W ŚWIETLICACH

PODSUMOWANIE FERII W ŚWIETLICACH

Podczas ferii zimowych w Gminie Karnice, które trwały od 4 do 17 stycznia, dzieci mogły aktywnie spędzać czas w świetlicach wiejskich. Przygotowano mnóstwo zajęć dla uczestników w każdym wieku.  Mimo trwającej pandemii i związanych z nią ograniczeń w całości zrealizowano wcześniej przygotowane plany pracy, które miały na celu w szczególności rozwój intelektualny i artystyczny uczestników...
REJESTRACJA SZCZEPIEŃ SENIORÓW  70+

REJESTRACJA SZCZEPIEŃ SENIORÓW 70+

Rozpoczęła się rejestracja seniorów w wieku 70+  na szczepienia ochronne przeciwko SARS-CoV-2. Szczepienia realizował będzie NZPOZ Medyk w Karnicach przy ul. Szkolnej 13. Rejestracja telefoniczna pod nr telefonu 884 054 635.
WIGILIJNA OFERTA CZARNEJ DOROTY

WIGILIJNA OFERTA CZARNEJ DOROTY

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej. Tym, którzy nie mają czasu na długie przygotowania wigilijnych ciast i potraw z pomocą przychodzi Czarna Dorota.
MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLACH

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLACH

To, że wszystkie przedszkolaki w Gminie Karnice są bardzo grzecznie nie ulega wątpliwości. Poniedziałkowe zajęcia w oddziałach przedszkolnych w Cerkwicy i Karnicach były tymi długo wyczekiwanymi i wyjątkowymi.
POŻAR SAMOCHODU W KARNICACH

POŻAR SAMOCHODU W KARNICACH

Zwarcie instalacji elektrycznej było prawdopodobną przyczyną dzisiejszego pożaru samochodu osobowego.
PRÓBNY EGZAMIN W CERKWICY

PRÓBNY EGZAMIN W CERKWICY

Sprawdzianem wiedzy z języka polskiego uczniowie klasy ósmej Szkoły Podstawowej w Cerkwicy rozpoczęli wczoraj trzydniowy próbny egzamin.
DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Karnicach redakcja Karnickie.info składa najserdeczniejsze życzenia. Niesłabnącego entuzjazmu, wiary w drugiego człowieka, dużo zdrowia oraz wytrwałości. Niech Wasza praca, wymagającą zrozumienia, konsekwencji, tolerancji  i podejmowania trudnych decyzji daje dużo satysfakcji, a wdzięczność osób którym pomagacie będzie siłą i motywacją do dalszej ciężkiej pracy.  ...