Author Archive
POSUMOWANIE SEZONU SENIORSKIEJ DRUŻYNY BIZONA CERKWICA

POSUMOWANIE SEZONU SENIORSKIEJ DRUŻYNY BIZONA CERKWICA

Seniorzy Bizona Cerkwica zakończyli sezon 2023/2024. Rozgrywki A klasy gr. 1 po 20 spotkaniach drużyna seniorów zakończyła na 8 miejscu z 23 punktami na koncie. Przyszedł czas na podsumowanie.
WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „RODZINA W OBIEKTYWIE”

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „RODZINA W OBIEKTYWIE”

Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny  „Rodzina w obiektywie”  organizowany przez Zespół Interdyscyplinarny i OPS. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z klas VI– VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Karnice.
KONKURS NA "EKO SOŁECTWO" POWIATU GRYFICKIEGO

KONKURS NA „EKO SOŁECTWO” POWIATU GRYFICKIEGO

Zarząd Powiatu Gryfickiego ogłosił konkurs na „Eko Sołectwo”. Jury oceniając będzie brało pod uwagę m.in. zorganizowanie i zaangażowanie społeczności lokalnej w działania w zakresie realizacji przedsięwzięć ekologicznych, estetykę sołectwa oraz przedsięwzięcia mające wpływ na stan środowiska. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca.
TRWAJĄ ZAPISY NA RODZINNY RAJD ROWEROWY

TRWAJĄ ZAPISY NA RODZINNY RAJD ROWEROWY

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się rajd rowerowy z okazji Dnia Ojca. Trasa, którą pokonają uczestnicy będzie wiodła przez miejscowości: Karnice-Ciećmierz-Paprotno-Zapole-Niedysz-Karnice. Zapisy trwają do 20 czerwca u instruktorów świetlic.
NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU

Gminny Klub Kultury w Karnicach realizuje projekt „OD ETNO EDUKACJI DO ETNO PRACOWNI”. Zapisy trwają do 20 czerwca w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach i pod numerem tel. 606 969 815. Zachęcamy do udziału.
SZYBKA REAKCJA ZAPOBIEGŁA TRAGEDII

SZYBKA REAKCJA ZAPOBIEGŁA TRAGEDII

Reakcja mieszkanki Cerkwicy i natychmiastowe działania policjantów z Rewala zapobiegły tragedii. Kobieta oraz mężczyzna w okolicach Mojszewa odprawiali rytuał wypędzania demona na swojej rocznej córce.
WYŁĄCZENIE PRĄDU W DREŻEWIE

WYŁĄCZENIE PRĄDU W DREŻEWIE

ENEA Operator sp. z o.o. informuje, że we wtorek 18 czerwca 2024 r. w godzinach 8:30-14:00 w Dreżewie nastąpi planowane wyłączenie prądu. Mieszkańcy budynków nr 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10 i 11 muszą przygotować się na ponad 5 godzinną przerwę w dostawie energii elektrycznej. ENEA Operator przeprasza za utrudnienia. karnickie.info
90 LAT PANI EUGENII MAKAR

90 LAT PANI EUGENII MAKAR

Pani Eugenia Makar z Karnic obchodziła 90-te urodziny. Ten piękny jubileusz był okazją do życzeń od rodziny i samorządu gminy. Uśmiechu, szczęścia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności Szanownej Jubilatce życzy również  karnickie.info.
DZIEŃ DZIECKA W CZAPLINIE MAŁYM

DZIEŃ DZIECKA W CZAPLINIE MAŁYM

Dmuchane zjeżdżalnie, ciekawe gry i zabawy, to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na dzieci w minioną sobotę w Czaplinie Małym. Podczas zorganizowanego festynu z okazji Dnia Dziecka zarówno dzieci, jak i ich rodzice spędzili bardzo miło czas na wspólnej zabawie.
NABÓR ZGŁOSZEŃ NA OPASKI BEZPIECZEŃSTWA DLA SENIORÓW

NABÓR ZGŁOSZEŃ NA OPASKI BEZPIECZEŃSTWA DLA SENIORÓW

 Ośrodek Pomocy Społecznej w Karnicach przystąpił do Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Korpus Wsparcia Seniorów” – edycja 2024 Moduł II. W ramach jego realizacji osoby 60+ mogą zgłaszać zapotrzebowanie na bezpłatne opaski bezpieczeństwa.
KONKURS NA "NAJPIĘKNIEJSZE I PRZYJAZNE ŚRODOWISKU GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE"

KONKURS NA „NAJPIĘKNIEJSZE I PRZYJAZNE ŚRODOWISKU GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE”

Serdecznie zapraszamy gospodarstwa agroturystyczne do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Zarząd Powiatu Gryfickiego na: ”Najpiękniejsze i przyjazne środowisku gospodarstwo agroturystyczne” w Powiecie Gryfickim. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca br.
DZIEŃ DZIECKA SOŁECTWA DROZDOWO I KONARZEWO

DZIEŃ DZIECKA SOŁECTWA DROZDOWO I KONARZEWO

Na zaproszenie sołtysów Marty Mruk i Jacka Fiedźkowicza oraz radnego Tomasza Zelwaka dzieci z Konarzewa i Drozdowa spotkały się w gospodarstwie agroturystycznym w Rogozinie. Liczne atrakcje oraz prezenty przygotowane z okazji Dnia Dziecka sprawiły najmłodszym wiele radości.