Author Archive
MIKOŁAJKI W CERKWICY

MIKOŁAJKI W CERKWICY

6 grudnia  obchodzone są Mikołajki. Dziś wszystkie grzeczne dzieci obdarowywane są przedświątecznymi prezentami. Mikołaj odwiedził również dzieci z oddziału „0″ i swoją wizytą sprawił im wiele radości. 
PIKNIK SPORTOWO-REKREACYJNY

PIKNIK SPORTOWO-REKREACYJNY

Już w najbliższą sobotę 3 grudnia br. o godz. 12:00 na hali sportowej w Karnicach odbędzie się piknik sportowo-rekreacyjny pn. „Sport dla wszystkich-zdrowie dla każdego”. To doskonały sposób  na aktywne i wspólne spędzenie sobotniego popołudnia.
ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS

ŚWIATOWY DZIEŃ AIDS

1 grudnia na całym świecie  obchodzony jest Światowy Dzień AIDS. Głównym celem tego dnia jest zwrócenie uwagi na problem zakażeń HIV / AIDS oraz solidaryzowanie się z ludźmi dotkniętymi chorobą. Nieodłącznym elementem obchodów Światowego Dnia AIDS jest Czerwona Kokardka.
KIBICUJEMY BIAŁO-CZERWONYM

KIBICUJEMY BIAŁO-CZERWONYM

Po dwóch kolejkach fazy grupowej reprezentacja Polski ma na swoim koncie cztery punkty i jest liderem grupy „C”. Co musi się stać, by biało-czerwoni zapewnili sobie awans do 1/8 finału mistrzostw?
POLSKO-LITEWSKA WYMIANA MŁODZIEŻY

POLSKO-LITEWSKA WYMIANA MŁODZIEŻY

Od minionej soboty gościmy w naszej gminie młodzież z Litwy. W ramach projektu pn. Generation of tradition 19 młodych mieszkańców Gminy Karnice ma możliwość integracji z dziewiętnastoosobową grupą swoich litewskich rówieśników.
DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej w Karnicach redakcja Karnickie.info składa najserdeczniejsze życzenia. Niesłabnącego entuzjazmu, wiary w drugiego człowieka, dużo zdrowia oraz wytrwałości. Niech nagrodą za Państwa codzienny trud będzie wdzięczność i szacunek osób, którym ofiarowana jest pomoc, a ciężka praca wymagająca zrozumienia, tolerancji oraz podejmowania trudnych decyzji daje dużo satysfakcji. karnickie.info    ...
ZAPROSZENIE NA WYKŁAD

ZAPROSZENIE NA WYKŁAD

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i pasjonatów historii na Zachodniopomorskie Forum Historyczne, które działać będzie w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach. Inauguracja i pierwszy wykład pt. „ NASZA NIEPODLEGŁOŚĆ. 104 LATA NIEPODLEGŁOŚCI- CZEGO SIĘ NAUCZYLIŚMY” odbędzie się w sobotę 12 listopada 2022 r. o godz. 17:00 w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach ul. Osiedlowa 18.
STRAŻACY PAMIĘTAJĄ O ZMARŁYCH DRUHACH

STRAŻACY PAMIĘTAJĄ O ZMARŁYCH DRUHACH

Druhowie z OSP Cerkwica odwiedzili groby strażaków, którzy odeszli na wieczną służbę. W hołdzie zmarłym zapalono symboliczne znicze i oddano honor tym, którzy tworzyli historię pożarnictwa.
HALLOWEEN W KARNICACH

HALLOWEEN W KARNICACH

Halloweenowy korowód odwiedził mieszkańców Karnic. Sympatyczne strachy nie miały okazji do zrobienia psikusa, bo chętnie obdarowywano je słodkościami. Były wspólne tańce, ognisko i strrrrasznie fajna zabawa.  
KONDOLENCJE

KONDOLENCJE

KONDOLENCJE

KONDOLENCJE

karnickie.info  
ZMARŁ STANISŁAW GABIŃSKI

ZMARŁ STANISŁAW GABIŃSKI

13 października br. w wieku 71 lat  na wieczną służbę odszedł  druh Stanisław Gabiński. Był strażakiem OSP Karnice oraz członkiem Koła Wędkarskiego PZW nr 5 „Liwia Łuża”.  W pamięci wszystkich, którzy go znali pozostanie na zawsze jako dobry i życzliwy człowiek.