Przed sezonem obie drużyny uznawane był za faworytów w walce o awans. Bizon do meczu przystąpił osłabiony brakiem zawodników pauzujących za czerwone kartki. Wrócił za to nasz kapitan Mariusz Wlaźlak i strzelił dwie bramki.

Spotkanie było wyrównane i zacięte. Nie stało może na najwyższym poziomie, zawodnikom zdarzały się błędy i nie wykorzystane sytuacje. Nasi piłkarze otrzymali cztery żółte kartki, które mogą w przyszłości skutkować karami. Świadczy to jednak również o zaangażowaniu z jakim grali.

Mecz nie zaczął się dla Bizona najlepiej. W 15 minucie Bałtyk wyszedł na prowadzenie. W 36 minucie wyrównał z rzutu karnego Mariusz Wlaźlak. Po przerwie nasi piłkarze jeszcze dwukrotnie pokonali bramkarza rywali. Na 2:1 w 54 minucie strzelił głową Adrian Fido, a w 78 minucie na 3:1 podwyższył Mariusz Wlaźlak. Były to dwa bardzo ładne gole naszych piłkarzy. W 85 minucie Bałtyk strzelił bramkę kontaktową. Jednak to było wszystko na co było stać Bałtyk. Spokój i doświadczenie Mariusza Wlaźlaka w końcówce dały naszej drużynie cenne minuty i wynik nie zmienił się już do końca.RaP