Sołtys Marek Grzelak wraz z Radą Sołecką zorganizowali zabawę choinkową dla dzieci z Sołectwa Cerkwica. Poza zabawami i konkursami nie zabrakło oczywiście wizyty Mikołaja i paczek. Imprezę dofinansował Bank Spółdzielczy w Gryficach.

DSC_6448

W piątek 10 stycznia w świetlicy wiejskiej w Cerkwicy odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci z sołectwa Cerkwica. Frekwencja jak co roku była wysoka, gdyż dla najmłodszych to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w roku. Szereg zabaw i konkursów z ciekawymi nagrodami umilił dzieciom oczekiwanie na Mikołaja. Niektóre zabawy prowadzone przez Krzysztofa Kolanka wymagały jednak od uczestników nie lada sprawności. Po tanecznych harcach i głośnym nawoływaniu nagle zabrzmiały głośne dzwonki, a do sali wszedł honorowy gość  czyli Święty Mikołaj. Dzieci przywitały go serdecznie i zaprosiły do wspólnej zabawy, po której przyszedł czas na wręczanie prezentów. Wszyscy najmłodsi mieszkańcy Cerkwicy, Mojszewa, Gościmierza oraz Modlimowa byli bardzo grzeczni, więc i kolejka do Mikołaja była długa. W trakcie trwania zabawy przygotowany bufet oferował słodkie przekąski, zimne i gorące napoje oraz domowe wypieki.

Zabawa mikołajkowa została zorganizowana przez Sołtysa Marka Grzelaka i Radę Sołecką. Upominki dla dzieci sfinansowane zostały z funduszu sołeckiego oraz dofinansowania z Banku Spółdzielczego w Gryficach.

DSC_6406DSC_6558DSC_6348DSC_6543DSC_6578DSC_6295DSC_6842DSC_6785

karnickie.info