Zwycięzcą jubileuszowego X Turnieju o Puchar Wójta Gminy Karnice Lecha Puzdrowskiego został zespół Starzy Wyjadacze. Królem strzelców turnieju został Mariusz Wlaźlak, najlepszym piłkarzem Łukasz Basiukiewicz, a najlepszym bramkarzem Mateusz Żywicki.

DSC_3920

8 lutego rozegrano finałowy turniej w ramach cyklu X Amatorskiego Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Karnice. Ostatnia z trzech konfrontacji w bieżącej jubileuszowej edycji dostarczyła sporą dawkę sportowych emocji i to właśnie w sobotnich zmaganiach strzelono najwięcej, bo aż 85 bramek. Rewelacyjna dyspozycja Starych Wyjadaczy pozwoliła im utrzymać pozycję lidera, jednak pozostałe miejsca podium oraz tytuł Króla Strzelców do ostatniego meczu nie były przesądzone. Do finałowych rozgrywek przystąpiło pięć z sześciu zgłoszonych drużyn. Łącznie w rozegranych 35 meczach tegorocznej edycji turnieju strzelono łącznie 201 bramek.

Starzy Wyjadacze-Auto Boys II 6:0

ącznie w rozegranych 25 meczach tegorocznej edycji turnieju strzelono łącznie 201 bramek.

Końcowa klasyfikacja drużyn w X Amatorskim Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Karnice:

I miejsce – Starzy Wyjadacze (42 pkt)

II miejsce – Pogoń Cerkwica (27 pkt)

III miejsce – Szopa Team (24 pkt)

IV miejsce – Małe Lane z Nalewaka (15 pkt)

V miejsce – Auto Boys II (12 pkt)

VI miejsce – Gruz Team (3 pkt)

Po zakończeniu rozgrywek nastąpiło wręczenie nagród, którego dokonali Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski oraz pomysłodawca wydarzenia Kamil Pasek.

Oprócz drużyn nagrodzono również zawodników indywidualnych. Królem strzelców w X Amatorskim Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Karnice został Mariusz Wlaźlak, który umieścił piłkę w bramce przeciwnika aż 19 razy. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Basiukiewicz, a najlepszym bramkarzem Mateusz Żywicki.

Po części oficjalnej odbyło się wspólne ognisko dla wszystkich uczestników turnieju.

DSC_3800DSC_3805DSC_3811DSC_3815DSC_3823DSC_3884DSC_3850DSC_3841DSC_3833DSC_3857DSC_3874DSC_3867DSC_3914