Znów wzrosła liczba osób objętych kwarantanną domową na terenie gminy Karnice. Dzisiaj jest to już 38 osób.  W powiecie potwierdzono dziś 8 nowych przypadków zakażenia. Najnowsze dane na temat koronawirusa według stanu na dzień 4 maja w gminie, powiecie i województwie.

Kwarantanną domową na terenie Gminy Karnice objętych jest obecnie 38 osób, o 9 więcej niż w poniedziałek. W powiecie gryfickim liczba osób objętych kwarantanną wynosi 463, o 60 więcej niż w poniedziałek. Niestety wciąż wzrasta liczba osób, u których potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Dziś na terenie naszego powiatu potwierdzono 8 nowych przypadków zakażenia wirusem. Do tej pory w powiecie gryfickim potwierdzono zakażenie u 93 osób, z tego w Gminie Karnice u 3.

W zachodniopomorskim potwierdzono dziś 11 nowych zakażeń, co daje łączną liczbę 452 przypadków zakażenia. 3668 osób poddawanych jest kwarantannie. Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym wynosi 773. Jak dotąd w naszym województwie z powodu koronawirusa zmarło 15 osób.

karnickie.info