Pan Grzegorz Kubas został nowym trenerem trampkarzy Bizona Cerkwica. Wcześniej był trenerem wielu drużyn z naszego regionu, m.in. w sezonie 2007/2008 prowadził pierwszy zespół Bizona. Dotychczasowy trener trampkarzy Kamil Pasek obejmie natomiast nowo tworzoną sekcję skrzatów.

DSC_7536

W minioną niedzielę tuż przed meczem ze Spartą Gryfice doszło do oficjalnego przekazania drużyny trampkarzy nowemu trenerowi. W roli szkoleniowca młodych piłkarzy, dotychczasowego trenera Kamila Paska zastąpił Grzegorz Kubas. Zmiana ta nie jest podyktowana niepowodzeniem, lecz rozwojem klubu. W związku z tym, że obecnie najmłodsza drużyna Bizona Cerkwica występuje w rozgrywkach żaków, a są w niej również dzieci młodsze, zarząd podjął decyzję o utworzeniu nowej sekcji – skrzatów, którą trenował będzie Kamil Pasek. Dlatego też zmiana trenera drużyny trampkarzy była konieczna. Nowy szkoleniowiec Pan Grzegorz Kubas ma duże doświadczenie zarówno w roli trenera jak i pedagoga. Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. Pod jego skrzydłami trenowało wielu piłkarzy i takie drużyny jak m.in. Sparta Gryfice, Wicher Brojce, Korona Stuchowo czy Bizon Cerkwica. Niedzielny mecz ze Spartą był okazją do zapoznania się drużyny z nowym trenerem i sprawdzenia możliwości zawodników Bizona. Dobra pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny pokazała, że jest w niej ogromny potencjał, który z pewnością będzie starał się w pełni wykorzystać nowy trener.

„Mam ogromny sentyment do tej drużyny. Łącznie trenerem trampkarzy byłem prawie 8 lat. Trenerowi Grzegorzowi Kubasowi przekazałem naprawdę fajną, liczną drużynę ze sporymi możliwościami. Wiem, że trafili w dobre ręce i trzymam za nich kciuki”.- mówi dla Karnickie.info Kamil Pasek

Już w najbliższy poniedziałek 28 września 2020 r. o godz. 17.00 w Cerkwicy drużyna trampkarzy pod wodzą nowego trenera zagra swoje kolejne ligowe spotkanie z Falą Międzyzdroje.

DSC_7546DSC_7661DSC_7578DSC_7592DSC_7581

karnickie.info