Miniony weekend pełen był wielkich piłkarskich emocji. Nasze drużyny grały ze zmiennym szczęściem. Trzy punkty do swego konta dopisali oldboje.

DSC_9191

W sobotę 10 października na własnym boisku swoje spotkania ligowe rozegrali zarówno trampkarze jak i oldboje. Trampkarze ulegli swojemu rywalowi, którym była drużyna OKS R-Football Goleniów 4:8. Bramki dla Bizona zdobyli: Oliwia Chrobak (2), Allan Lisek, Oskar Adach. Oldboje natomiast wynieśli z sobotniego meczu komplet punktów. Mimo, że do 15 minuty spotkania z drużyną Błękitnych Gonne Małe Bizon grał tylko dziesięcioma zawodnikami, to już od pierwszego gwizdka widać było między nimi boiskowe zrozumienie. Pierwsza połowa spotkania zdecydowanie należała do gospodarzy. Dobrze budowane akcje i gra dokładnymi podaniami pozwoliła już w pierwszej połowie spotkania trzykrotnie trafić do bramki rywala. Celnymi strzałami popisał się Andrzej Foryś i dwukrotnie Tomasz Malczewski. W tej części meczu Bizon zdecydowanie przeważał. Wynik 3:0 utrzymał się do przerwy. W drugiej części spotkania goście zaczęli atakować, co w rezultacie dało im dwie strzelone bramki. Nasi oldboje jednak nadal dzielnie walczyli, a końcówka spotkania była wymianą ciosów. Po ładnej akcji i dośrodkowaniu Tomasza Malczewskiego bramkę na 4:2 strzałem głową zdobył Tomasz Szwech. Kolejny celny strzał należał do drużyny gości, lecz wykorzystanym rzutem karnym Krzysztof Jankowski przypieczętował wygraną Bizona.

Oldboje Bizon Cerkwica – Oldboje Błękitni Gonne Małe 5:3 (3:0)

Seniorzy w 8 kolejce A klasy gr.1 wystąpili w roli gospodarza i podejmowali na własnym boisku AP Kotwica Kołobrzeg. W 23 minucie płaskim strzałem drużyna z Kołobrzegu otworzyła wynik spotkania. Bizon dzielnie walczył, lecz błąd naszego obrońcy, który w 38 minucie podał piłkę wprost pod nogi przeciwnika zakończył sie kolejnym celnym strzałem drużyny gości. Dobre interwencje Szymona Kamińskiego i niewykorzystany rzut karny nie pozwoliły Kotwicy zwiększyć prowadzenia. Bizonowi także, mimo usilnych starań, nie udało się zdobyć upragnionej bramki w tym spotkaniu i mecz zakończył się wynikiem 0:2 dla kołobrzeżan.

Bizon Cerkwica – AP Kołobrzeg 0:2 (0:2)

Skład drużyny: Szymon Kamiński, Gracjan Perskiewicz, Rafał Procek, Artur Rak, Mariusz Wlaźlak, Łukasz Basiukiewicz, Łukasz Kubicki, Mariusz Dziapa (Jakub Kaczyński), Tomasz Kuliberda, Paweł Rębisz, Robert Staliś

Żółte kartki: Artur Rak ( 18’), Mariusz Wlaźlak (75’), Łukasz Basiukiewicz ( 88’)DSC_9164DSC_9434DSC_9224DSC_9412DSC_9498