Bardzo udany występ odnotował zespół żaków Bizona Cerkwica w turnieju rozgrywanym w Gryficach. Trzy zwycięstwa, jeden remis i jedna przegrana oraz 12 strzelonych bramek to bilans drużyny w sobotnim turnieju.

178590646995182

  W minioną sobotę w gryfickiej Gryf Arenie odbył się turniej żaków rocznika 2013 i młodszych, którego organizatorem była drużyna Football Academy Gryfice. W rozgrywkach udział wzięło 6 zespołów: Bizon Cerkwica, Football Academy Gryfice, Polonia Płoty, AP RCR Międzyzdroje, Fala Międzyzdroje i Wybrzeże Rewalskie Rewal. Mecze rozgrywane były jednocześnie na dwóch boiskach systemem każdy z każdym 1×15 min.

  „Sobotni turniej dla naszej drużyny był bardzo udany. W pięciu spotkaniach zdobyliśmy, aż 12 bramek i ostatecznie trzy z nich wygraliśmy, raz zremisowaliśmy i raz zaliczyliśmy porażkę. Jestem bardzo dumny z drużyny żaków Bizon Cerkwica, którą mam przyjemność prowadzić, gdyż był to chyba ich najlepszy turniejowy występ. Cieszę się ogromnie, że widać rezultaty ciężkich treningów, co przekłada się na wygrane mecze. Zaangażowanie dzieci jest ogromne, a największą satysfakcję sprawia mi coraz większe zamiłowanie do piłki tych małych piłkarzy. W rozgrywkach dzieci liczy się przede wszystkim dobra zabawa i radość z gry, ale rezultaty poszczególnych meczach również bardzo cieszą. Już w najbliższą sobotę weźmiemy udział w kolejnym turnieju. Tym razem zagramy w Międzyzdrojach”- mówi dla Karnickie.info trener drużyny żaków Kamil Pasek.

  Drużyna Bizona Cerkwica występowała w składzie: Klara Franaszek, Justyna Hoppe, Jan Pasek, Filip Skillandat, Bartosz Antoniak, Jan Strojek, Szymon Rudź, Dominik Stawicki, Bartosz Ziółkowski, a wyniki spotkań przedstawiały się następująco:

Bizon Cerkwica – Polonia Płoty 2:0

Bizon Cerkwica – AP RCR Międzyzdroje 3:1

Bizon Cerkwica – Fala Międzyzdroje 5:2

Bizon Cerkwica – Football Academy Gryfice 1:1

Bizon Cerkwica – Wybrzeże Rewalskie Rewal 1:3

  Młodym piłkarzom serdecznie gratulujemy udanego występu i życzymy powodzenia w następnym turnieju.

720528825162508

karnickie.info