Bizon pokonał w minioną niedzielę Muszkietera Trzebiatów 3:0 i na półmetku rudy jesiennej zajmuje pierwsze miejsce w B-klasie. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mariusz Wlaźlak, Krzysztof Lisowski i Robert Szulc

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Wprawdzie Bizon miał dwie sytuacje bramkowe jednak nie zdołał ich wykorzystać. Gra była wyrównana, a Muszkieter postawił naszemu zespołowi twarde warunki. Po przerwie nasza drużyna przystąpiła do gry jeszcze bardziej zdeterminowana by zwyciężyć w tym meczu. Pierwszą bramkę z rzutu wolnego zdobył w 55 minucie Mariusz Wlaźlak. Po kapitalnej akcji strzelił Krzysztof Lisowski w 68 min. Wynik ustalił strzelając trzecią bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego Robert Szulc w 75 min. Trzeba przyznać, że wszystkie trzy trafienia były wyjątkowej urody i ręce same składały się kibicom do oklasków. Po tym spotkaniu Bizon zgromadził 10 punktów i z dwupunktową przewagą prowadzi w rozgrywkach B-klasy. Nad drugą w tabeli Gardominką Mechowo ma dwa punkty przewagi. Zobaczymy obie te drużyny w bezpośrednim starciu już w najbliższą niedzielę w Cerkwicy.

L1

Bizon Cerkwica – Muszkieter Trzebiatów 3:0 (0:0)

Bramki dla Bizona: Mariusz Wlaźlak (55), Krzysztof Lisowski (68), Robert Szulc (75)

Skład: Patryk Hasik, Bartosz Kiedrowski (Łukasz Kamiński 85), Paweł Hercyk, Marcin Bodnar, Adrian Płotała, Robert Szulc, Krzysztof Lisowski (Sebastian Kwiatkowski 86), Mariusz Wlaźlak, Łukasz Basiukiewicz (Maciej Rucki 70), Adrian Fido (Tomasz Makar 80), Tomasz Wlaźlak.

Rezerwowi: Mateusz Żywicki, Sebastian Kwiatkowski, Tomasz Makar, Łukasz Kamiński, Cezary Ścisłowski, Maciej Rucki, Łukasz Kubicki.

Trener: Kamil Pasek.