W piątkowe popołudnie cerkwicki stadion zapełnił się dziećmi. Podczas zorganizowanej przez Sołtysa Marka Grzelaka, Radę Sołecką, OSP Cerkwica i Bizon Cerkwica imprezy odbył się m.in. turniej piłkarski. Nie zabrakło również zjeżdżalni i pysznego poczęstunku.

DSC_9600

  W piątek 3 czerwca br. na cerkwickim stadionie odbył się jeden z najwspanialszych i najbardziej kolorowych dni w roku czyli Dzień Dziecka. Sołtys Marek Grzelak wraz z Radą Sołecką zatroszczyli się o uśmiechy najmłodszych mieszkańców sołectwa. Plac na stadionie zamienił się w dużą strefę rozrywki, a  oprócz dmuchanych zjeżdżalni przygotowano także pyszny poczęstunek. Pogoda dopisała, a dobra muzyka była dopełnieniem wspaniałej zabawy. Atrakcje dla dzieci przygotowali także strażacy z OSP Cerkwica, a jednocześnie na płycie boiska  rozgrywano turniej piłkarski zorganizowany przez GKS Bizon Cerkwica.

  „Chciałbym podkreślić, że w tym dniu najważniejsze były dzieci i ich samopoczucie. Uśmiechy na buźkach wszystkich pociech pokazywały, że tegoroczny Dzień Dziecka  podobał się. Wszystko dookoła nam sprzyjało – pogoda, frekwencja i otoczenie. Za zaangażowanie i pomoc bardzo chciałbym podziękować  współorganizatorom wydarzenia, którymi byli: Zarząd Klubu Bizon 1977 Cerkwica, Druhowie z OSP Cerkwica, Rada sołecka oraz rodzice i opiekunowie dzieci. Najmłodszym mieszkańcom sołectwa jeszcze raz życzę, by każdy ich dzień był nową, pełną beztroskiej zabawy przygodą” - powiedział dla Karnickie.info Sołtys Marek Grzelak.

DSC_9095DSC_9754DSC_0641DSC_9655DSC_0151DSC_9623DSC_9897DSC_9925DSC_0208DSC_8972DSC_8979DSC_0103

karnickie.info