W najbliższy weekend na scenie Teatru Małomiasteczkowego w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach wystąpi Robert Kudelski. Koncerty pod nazwą „Co mi w duszy gra” odbędą się w piątek (22 lipca) i sobotę (23 lipca) o godz. 18:45.  

  Podczas koncertów słuchaczy z pewnością poruszą miłosne songi od Brazylii i Hiszpanii, przez Polską, Francję i Rosję, aż po Japonię. Łączy je jedno – różne odcienie miłości i śpiewanie o niej w różnych językach. Piosenki o miłości nie tylko do partnerki, ale też o miłości do miejsc, do muzyki, do swoich pasji… Piękne, wzruszające i zaskakujące. Na koncercie pojawiają się również tak znane hity jak „Show Must Go On”, czy almodovarowy „Un ano de amor”. To koncert dla sentymentalnych, bo dla artysty sentymentalna jest kronika jego spotkań z muzyką na przestrzeni ostatnich 20 lat w różnych szerokościach geograficznych.

  Robert Kudelski jest absolwentem Łódzkiej Szkoły Filmowej. Po studiach związał się z Teatrem Nowym w Warszawie. Zanim ukończył studia, został laureatem pierwszej nagrody na Festiwalu Piosenki Francuskiej w 1997, a rok później został laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Zadebiutował w 1997 roku w sztuce „Romeo i Julia” Szekspira, wyreżyserowanej przez Adama Hanuszkiewicza. Od tego czasu współpracował wielokrotnie z Hanuszkiewiczem występując między innymi w takich sztukach jak „Ballady i romanse”, „Pogoda ducha” oraz „Chopin jego życie”. Występował także na deskach Teatru Syrena, Teatru Komedia oraz Teatru Scena Prezentacje w Warszawie. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola w serialu „Na Wspólnej” gdzie gra Michała Brzozowskiego.

  Bilety na koncert „Co mi w duszy gra” można nabyć przed koncertem oraz na stronie: https://bilety.janowo.art/rezerwacja/numerowane.html?id=322&idt=d7297e58f5d62aeaaca3954a96f48216&fbclid=IwAR3G2KIZO4HC3gJNcNQyZq7cpPptmbReJ9PU45LwpEexU5vGvR4AC-VOo8A

karnickie.info