Serdecznie zapraszamy na koncert satyryczno-liryczny pt. „Babę zesłał Bóg”. Już w ten weekend na scenie karnickiego Teatru Małomiasteczkowego wystąpi śpiewająca aktorka teatralna Iwona Chołuj. 

Chcesz śpiewać? Śpiewaj z nami! Chcesz tańczyć? Tańcz! Masz ochotę słuchać? To też dobre miejsce! Babę zesłał Bóg, a publiczność przychodzi sama, bo ma na to ochotę. Osiecka, Młynarski, Tata Kazika, Hemar i wiele innych. Przyjdź i bądź z nami w ten wyjątkowy wieczór.

Iwona Chołuj  to polska  aktorka teatralna, reżyserka, wykonawczyni piosenki aktorskiej. Uwielbia koncertować, najlepiej w kameralnych salach, pubach, gdzie tworzy się więź z publicznością i piosenką z dobrym tekstem. Teatr jest miejscem, w którym spełnia się najbardziej, w 2021 roku otrzymała nagrodę Iwo Galla, za najlepszą żeńską kreację aktorską w spektaklu „Fałsz” (Lot Vekemans), ale można ją też oglądać na szklanym ekranie. Związana jest z Teatrem A. Mickiewicza i Teatrem Nowym w Częstochowie, a także gościnnie występowała w Teatrze Syrena w Warszawie i Teatrze Bez Sceny w Katowicach. Iwona Chołuj grała między innymi w takich serialach jak:  Klan, Na wspólnej, Na dobre i na złe oraz Boża podszewka.

Podczas występu, aktorce akompaniować  będzie Michał Rorat – pianista, aranżer, kompozytor . Współpracuje z teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie oraz teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Obecnie zasila składy takich muzyków jak: Wojtek Pilichowski Band, Kacper Popek Band, Robert Szewczuga Trio i Rorat Trio. Ma na swoim koncie wiele produkcji płytowych, wiele festiwali jazzowych (m.in. Crest Jazz Festival – Francja, Klaipeda Castle Jazz Festival – Litwa) i setki zagranych koncertów. Współpracował ze Zbigniewem Wodeckim, Marcinem Pospieszalskim, Marcinem Jajkiewiczem, Frankiem Parkerem, Piotrem Machalicą, Muńkiem Staszczykiem, Bradem Terrym, Grażyną Brodzińską i wieloma innymi.

Koncert „Babę zesłał Bóg” odbędzie się 5 i 6 sierpnia 2022 r. o godz. 18.45 w Teatrze Małomiasteczkowym w Karnicach ul. Osiedlowa 18. Bilety do nabycia przed koncertem w siedzibie teatru, lub na stronie : https://bilety.janowo.art/rezerwacja/numerowane.html?id=326&idt=144f378397912df5df7f2f52fb935321

karnickie.info