18 listopada cały świat obchodził Dzień Myszki Miki. Przedszkolaki z Karnic również postanowiły świętować razem z Myszką Miki. Dzieci tworzyły prace plastyczne związane z myszkami, układały puzzle, tańczyły oraz słuchały opowiadań o ich przygodach. Było mnóstwo wesołej zabawy, śmiechu i radości.

46171916194197

  Myszka Miki to postać znana na całym świecie. Lubią ją nie tylko dzieci, ale również dorośli, jest bohaterem licznych kreskówek z uniwersum Walta Disneya. 18 listopada obchodziła swoje urodziny i to właśnie wtedy cały świat celebrował Dzień Myszki Miki, czyli Mickey Mouse Day. Postać ta znana jest nam z książek, kolorowanek czy też filmów. Możemy powiedzieć, że na punkcie wesołej i rezolutnej postaci oraz jej przygód świat oszalał. Motywy z Miki powielane są na ubraniach, przyborach szkolnych, rzeczach codziennego użytku.

  Tego dnia Miki i Minnie królowały w karnickim przedszkolu. W grupie ,,Motylki”. Dzieci tworzyły prace plastyczne związane z myszkami, układały puzzle, tańczyły oraz słuchały opowiadań o ich przygodach. Było mnóstwo wesołej zabawy, śmiechu i radości. Bajkowy i radosny dzień zapewne pozostanie długo w pamięci maluchów.

26614441977595

karnickie.info