Na ostatniej sesji Rady Powiatu Gryfickiego powitana i zaprzysiężona została nowa radna. Jest nią Wiesława Saran z Cerkwicy. Wcześniej była radną Gminy Karnice, w wyborach startowała z listy Stowarzyszenia Idziemy Razem.

18749636014

  Podczas środowej Sesji Rady Powiatu Gryfickiego VI Kadencji miało miejsce powitanie nowej Radnej. W składzie Rady Powiatu Leszka Stułę zastąpiła mieszkanka Gminy Karnice Wiesława Saran. Pani Wiesława w 2018 roku startowała z listy wyborczej Stowarzyszenia Idziemy Razem i dzięki uzyskaniu kolejnego najwyższego wyniku otrzymała możliwość objęcia mandatu Radnej Powiatu Gryfickiego. „Od wyborów, w których startowałam minęło sporo czasu. Nie spodziewałam się, że jeszcze w tej kadencji dostanę możliwość pracy dla dobra powiatu. Wiadomość przyszła nagle. Po dokładnym przemyśleniu wszystkich za i przeciw wyraziłam zgodę. Mam pewne doświadczenie, gdyż 4 kadencje byłam Radną Gminy Karnice. Cieszę się z otrzymanego mandatu. Będę starała się jak najlepiej pracować dla całego powiatu, a w szczególności bliskiej memu sercu Gminy Karnice, z której pochodzę” - mówiła dla Karnickie.info Radna Powiatu Gryfickiego Wiesława Saran.

  Pani Wiesławie Saran serdecznie gratulujemy objęcia mandatu Radnej Powiatu Gryfickiego. Z tej okazji życzymy owocnej pracy i płynącej z niej satysfakcji.

3308814779827005714

karnickie.info