W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej Bizon pokonał głównego rywala w walce o awans Gardominkę 6:2. Bramki strzelili Mariusz i Tomasz Wlaźlak – po dwie oraz Adrian Płotała i Tomasz Kaczyński. Po tym zwycięstwie przewaga nad drugą w tabeli drużyną z Mechowa wzrosła do 8 punktów.

Udanie rozpoczęła się dla Bizona Cerkwica rywalizacja w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015. W inaugurującym rundę meczu Bizon pokonał Gardominkę/Polonię II Mechowo 6:2. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Bizona. W drugiej jako pierwsi strzelili wyrównującą bramkę piłkarze Gardominki. Bizon ponownie wyszedł na prowadzenie, a Gardominka ponownie wyrównała na 2:2. Był to trudny fragment meczu, w którym lekką przewagę mięli rywale. Nową energię do gry Bizona wniosło pojawienie się na boisku Kamila Serwońskiego. W ciągu 15 minut Bizon zaaplikował zespołowi z Mechowa  4 bramki, rozstrzygając rywalizację. W rozgrywkach B-klasy po 11 kolejkach Bizon Cerkwica prowadzi mając w swoim dorobku 25 punktów. Druga Gardominka ma 8 punktów straty. Trzeci jest Intermarche/Rega II Trzebiatów ze stratą 13 punktów. Warto odnotować jednak, że w rozegranym w niedzielę spotkaniu zespół z Trzebiatowa pokonał na wyjeździe Bałtyk Międzywodzie 5:2.

Bizon Cerkwica – Gardominka Polonia II Mechowo 6:2 (1:0)

Bramki dla Bizona: Tomasz Wlaźlak 2 (4, 55), Mariusz Wlaźlak 2 (63,70), Adrian Płotała (60), Tomasz Kaczyński (66).

Kartki: Tomasz Kaczyński, Norbert Michalski, Marcin Bodnar, Adrian Płotała.

Skład Bizona: Mateusz Żywicki – Adrian Płotała, Marcin Bodnar, Rafał Latawiec, Paweł Hercyk – Tomasz Kaczyński (Łukasz Kubicki), Rafał Procek, Mariusz Wlaźlak, Adrian Fido (Norbert Michalski), Łukasz Basiukiewicz (Kamil Serwoński), Tomasz Wlaźlak.

Rezerwowi: Maciej Rucki, Tomasz Kuliberda, Norbert Michalski, Kamil Serwoński, Łukasz Kubicki.