Sołtys Helena Radomska i Rada Sołecka zorganizowali wizytę Mikołaja u dzieci z Sołectwa Karnice. Jak słusznie się domyślacie wszyscy najmłodsi mieszkańcy sołectwa zostali obdarowani upominkami.

5999852243472421689

  Mimo, że święta Bożego Narodzenia już za nami to Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem nadal krąży po Gminie Karnice. W minioną niedzielę z workiem wypełnionym prezentami przybył on do najmłodszych mieszkańców Karnic, Gocławic oraz Niedysza. Niegrzecznych dzieci w sołectwie Karnice nie ma, dlatego każda pociecha bez wyjątku otrzymała upominek od Mikołaja. Dzieci z uśmiechem i radością witały w swoich domach niespodziewanego gościa i już nie mogą doczekać się kolejnego spotkania z Mikołajem.

  „Radość dzieci była ogromna. Uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców sołectwa Karnice mobilizuje mnie oraz Radę Sołecką do dalszego działania i organizowania takich akcji. Łącznie wręczonych zostało 76 paczek wypełnionych słodkościami, na których zakup przeznaczyliśmy środki z funduszu sołeckiego” – mówi dla Karnickie.info Sołtys Helena Radomska.

2746723488539923515

karnickie.info