Uczniowie i nauczyciele Szkoły w Cerkwicy wzięli udział w zabawie z kalendarzem adwentowym. Najbardziej wytrwali otrzymali nagrody ufundowane przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

2219186609065367390

  Żeby wygrać, trzeba grać. O słuszności tego twierdzenia przekonali się uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Cerkwicy. Wzięli oni udział w zabawie zorganizowanej przez Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie. Codziennie rano od 1 do 20 grudnia ukazywały się ciekawe zagadki ukryte w kalendarzu adwentowym. Zadania dotyczące wielu dziedzin życia wymagały zarówno umiejętności wyszukiwania informacji jak i zgłębiania wiedzy. Niezbędna była także cierpliwości oraz dobra współpraca. Mimo nie łatwych zadań, determinacja i duże zaangażowanie pozwoliły na poprawne rozwiązanie wszystkich zadań z kalendarza.

  Najbardziej wytrwali otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora czyli ZCDN. Nagrodzeni zostali Franciszek Urbanowicz, Maja Borcz, Marika Duzinkiewicz, Ewa Sipiak-Troczyńska oraz Ewelina Przydryga. Uczniowie biorący udział w zabawie zostali również docenieni przez nauczycieli za determinację w dążeniu do celu, a także swoją dociekliwość, która pozwoliła osiągnąć sukces.

karnickie.info