Zespół Starzy Wyjadacze zwyciężył w XII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Karnice Lecha Puzdrowskiego. Królem strzelców turnieju został Michał Drzewiecki, najlepszym piłkarzem Dawid Husejko, a najlepszym bramkarzem Jakub Leper.

DSC_6103

21 stycznia br. w karnickiej hali rozegrano finałową kolejkę XII Amatorskiego Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Karnice. Ostatnia z trzech konfrontacji dwunastej edycji turnieju była bardzo emocjonująca. W sobotnich zmaganiach strzelono 60 bramek, a wyniki spotkań przedstawiają się następująco:

Oldboje Bizon Cerkwica – FC Kusin  1:0

Końcowa klasyfikacja XII  Amatorskiego Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Karnice:

I miejsce – Starzy Wyjadacze 37 pkt.

II miejsce – FC Kusin 30 pkt.

III  miejsce – Oldboje Bizon Cerkwica 26 pkt.

IV miejsce – Szopa Team 19 pkt.

V miejsce – Bizoniaki 18 pkt.

VI miejsce – Widzew Cerkwica 1pkt.

Łącznie w rozegranych 45 meczach tegorocznej edycji turnieju strzelono łącznie 198 bramek.

Po zakończeniu rozgrywek nastąpiło wręczenie nagród, którego dokonali Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski oraz pomysłodawca wydarzenia Kamil Pasek.

Oprócz nagród dla drużyn wręczono także nagrody indywidualne.

Królem strzelców w XII Amatorskim Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Karnice został Michał Drzewiecki, który w trzech kolejkach zdobył łącznie 17 bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju został Jakub Leper, a tytuł najlepszego zawodnika przyznano Dawidowi Husejko. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną – Fair Play, którą otrzymała drużyna Widzew Cerkwica.

DSC_6111DSC_5516DSC_5413DSC_5988DSC_5941DSC_5782DSC_5674DSC_6219DSC_6211DSC_6203DSC_6191DSC_6187DSC_6144DSC_6166DSC_6176