Drużyna oldbojów rozpoczęła rozgrywki rundy wiosennej. W pierwszym spotkaniu nasi piłkarze ulegli w Radowie Małym tamtejszej Radowii 0:5.

W sobotę 18 kwietnia Oldboje Bizona Cerkwica wznowili rozgrywki po przerwie zimowej. Na inaugurację nasz zespół spotkał się z Radowią Radowo Małe. Po kontuzji w ostatnim sparingu bramkarza Bizona w bramce odważył się stanąć zawodnik „z pola” Waldemar Łuczejko i bez wątpienia można go nazwać najlepszym zawodnikiem tego meczu.  Po pierwszej połowie spotkania Radowia prowadziła już 2:0. Spotkanie otworzyła bramka z rzutu karnego w 28 minucie. W drugiej połowie, mimo dużego zaangażowania w grę naszej drużyny, to Radowia zdobywała kolejne gole. Ostatecznie padł wynik 0:5.