Już 4 czerwca 2023 r. odbędzie się drugi rajd w ramach projektu „Rowerowy zawrót głowy”. Trasa, którą pokonają uczestnicy będzie wiodła przez polne i leśne drogi. Zapisy już trwają więc warto się spieszyć. 

W imieniu Stowarzyszenie „Przyjazne Karnice” oraz Gminnego Klubu Kultury w Karnicach zapraszamy miłośników przejażdżek rowerowych na drugi rajd w ramach projektu „Rowerowy zawrót głowy”. Wydarzenie sfinansowane  jest z Programu Społecznik i odbędzie się 4 czerwca 2023 r. Trasa rajdu  będzie wiodła drogami polnymi oraz leśnymi przez miejscowości:  Kaleń – Paprotno – Zapole – Niedysz. Uczestnicy wraz z opiekunami wyjadą  z Cerkwicy o godzinie 10:15, Paprotna o godzinie 10:30 oraz Karnic o godzinie 10:45.  Zbiórka odbędzie się w Niedyszu o godzinie 11:00. Na zakończenie przejażdżki przygotowany zostanie poczęstunek w postaci kiełbasek z ogniska.

Zapisy na rajd przyjmowane są u instruktorów świetlic lub mailowo: gkk@karnice.pl .  W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Organizator zapewnia ubezpieczenie uczestników rajdu.

Warto zapisać się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona.

II Rajd karnickie.info

Rajd sfinansowany jest z Programu Społecznik na lata 2022-2024.

Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

karnickie.info