W poniedziałek najmłodsi piłkarze Bizona Cerkwica zmierzyli się w Płotach z trampkarzami tamtejszej Polonii. Nasz zespół zaczął od prowadzenia, później strzelali już tylko gospodarze i ostatecznie wygrali 3:1 (0:1).

Trampkarze Bizona Cerkwica w poniedziałek (11 maja) spotkali się na boisku w Płotach z trampkarzami Polonii Płoty. Mecz zaczął się znakomicie dla naszej drużyny. Już w pierwszych minutach meczu prowadziliśmy 1:0 po bramce Grzegorza Hasika. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że pierwsza połowa meczu należała do Bizona. W drugiej części meczu było już gorzej. Niewykorzystane sytuacje zemściły się – swoje okazje wykorzystali za to przeciwnicy. I spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodarzy Polonii Płoty. Na słabszą grę w drugiej połowie wpływ miało również zmęczenie naszych piłkarzy spowodowane niewielkim polem manewru, jeśli chodzi o rezerwowych zawodników.

DSC_3859

DSC_3585

II liga wojewódzka C1 Trampkarz \”TRAMPKARZE GR.2\” Grupa II:  Polonia Płoty – Bizon Cerkwica 3:1 (0:1)