Zła passa przerwana. Po serii przegranych spotkań drużyna Bizona Cerkwica odniosła zwycięstwo.  W meczu wyjazdowym z Hanzą Goleniów hat trickiem popisał się Mariusz Wlaźlak.  

W minioną sobotę seniorzy Bizona Cerkwica w ramach 4 kolejki ligowych rozgrywek A klasy gr.1 zmierzyli się z Hanzą Goleniów. Drużyna Zdzisława Piątkowskiego pojechała na ten mecz po komplet punktów i plan udało się zrealizować. Pierwszą bramką otwierającą wynik spotkania była bramka samobójcza zawodnika Hanzy. W 28 i 40 minucie meczu celne strzały oddał Mariusz Wlaźlak i do przerwy Bizon prowadził trzema bramkami.

Od 75 minuty gospodarze grali w osłabieniu. Zawodnik Hanzy po dwóch upomnieniach żółtą kartką ostatecznie został wykluczony z dalszej gry.  Bizon Cerkwica umiejętnie wykorzystał swoją przewagę. W 83 minucie kolejny raz bramkarza gospodarzy pokonał Mariusz Wlaźlak zdobywając hat tricka i przypieczętowując wygraną cerkwickiego zespołu.

Mecz Hanza Goleniów- Bizon Cerkwica zakończył się wynikiem 0:4.

Skład drużyny Bizon Cerkwica:  Sebastian Typek, Norbert Michalski, Yeison Bolano Garay, Tomasz Maliński, Michał Drzewiecki, Roman Tymoshchuk, Łukasz Polak, Allan Lisek, Piotr Buczkowski, Łukasz Goły, Bartłomiej Polak.

Zawodnicy rezerwowi: Szymon Kamiński, Gracjan Perskiewicz, Mariusz Wlaźlak, Igor Grabian.

W ten weekend seniorska drużyna  Bizona Cerkwica pauzuje w rozgrywkach. Kolejny mecz seniorzy rozegrają 1 października br. w Żarnowie z tamtejszym Pionierem. Mamy nadzieję, że i tym razem komplet punktów będzie należał do drużyny z Cerkwicy.

379907193_6619632124789315_1553328924206456118_n

karnickie.info