Drużyna Orlików Starszych była gospodarzem sobotniego turnieju „Pierwsza Piłka”, który odbył się na stadionie w Cerkwicy. W rozgrywkach wzięło udział siedem zespołów. Było mnóstwo dobrej zabawy i piłkarskich emocji. 

W minioną sobotę na stadionie w Cerkwicy odbył się turniej z cyklu „Pierwsza Piłka”. W rozgrywkach kategorii Orlik Starszy wzięło udział 7 zespołów: Bizon Cerkwica, Gryf Kamień Pomorski, Sparta Gryfice SP 3, Sparta Gryfice II, Football Academy Trzebiatów, Wybrzeże Rewalskie Rewal I i Wybrzeże Rewalskie Rewal II. Mecze odbywały się na dwóch boiskach jednocześnie i rozgrywane były systemem każdy z każdym 1×12 min. Wydarzeniu towarzyszyła słoneczna pogoda i mimo, że w tych rozgrywkach nie liczą się wyniki, lecz dobra zabawa to zawodnicy nie szczędzili sił i dali z siebie wszystko. Każda ze zdobytych bramek sprawiała mnóstwo radości zarówno młodym adeptom piłki nożnej jak i ich rodzicom. Sobotnie rozgrywki przebiegły w sportowej atmosferze i duchu fair play.  W trakcie trwania wydarzenia dla wszystkich uczestników turnieju przygotowany został pyszny poczęstunek. Bizon Cerkwica zarówno pod względem organizacyjnym, jak i piłkarskim spisał się na medal.  Klub może być dumny z tak zaangażowanych, młodych zawodników, którzy zostawiają serce na boisku, a z biegiem czasu będą wzmocnieniem starszych klubowych drużyn.

Skład drużyny Bizon Cerkwica: Bartosz Antoniak, Marcin Wołodkiewicz, Jan Strojek, Jan Pasek, Szymon Rudź, Bartosz Ziółkowski, Dominik Stawicki, Filip Ułasewicz, Aleksander Nastula, Filip Skillandat, Daniel Klocek, Fabian Grzelak.

Trener: Kamil Pasek

DSC_5314 DSC_5326 DSC_5420 DSC_5454 DSC_5480 DSC_5638 DSC_5660 DSC_5683 DSC_5689 DSC_5702 DSC_5706 DSC_5745 DSC_5792 DSC_5820 DSC_5896

karnickie.info