W ramach VI kolejki ligowych rozgrywek II PLO oldboje Bizon Cerkwica podejmowali na własnym boisku drużynę Sokół Stara Dąbrowa. Dobra gra naszego zespołu pozwoliła wygrać boiskowy pojedynek 5:1 i  zdobyć 3 cenne punkty.

W minioną środę na stadionie w Cerkwicy najstarsza drużyna Bizona Cerkwica rozegrała spotkanie ligowe z Sokołem Stara Dąbrowa. Od pierwszych minut meczu rysowała się przewaga cerkwickiego zespołu. Mimo, że nasi zawodnicy stwarzali dużo sytuacji, to zdobycie bramek uniemożliwiało skuteczne wykończenie akcji. W 22 minucie po faulu na zawodniku Bizona Cerkwica sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnym strzałem wykorzystał Kamil Pasek, który otworzył wynik spotkania. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy meczu w 44 minucie Bizon popisał się kolejnym celnym strzałem i do przerwy prowadził 2:0.

Dwubramkowe prowadzenie nad przeciwnikiem dało Bizonowi wiarę w zwycięstwo. W 57 minucie dokładne podanie Mariusza Wlaźlaka do Kamila Paska zaowocowało kolejną zdobytą bramką, a chwilę później Tomasz Szwech zwiększył prowadzenie Bizona na 4:0. Drużyna Sokoła starała się gonić wynik. W 63 minucie gościom udało się zdobyć pierwsze i jak się później okazało ostatnie celne trafienie. Po faulu na Marku Jędraszewskim perfekcyjnie wykonany rzut wolny w wykonaniu Bartosza Bobika przypieczętowało wygraną Bizona Cerkwica, który ostatecznie pokonał Sokoła Stara Dąbrowa 5:1.

Doskonały mecz ligowy zagrali także  juniorzy, którzy w meczu wyjazdowym w Golczewie zremisowali z tamtejszą Iskrą 3:3. Bramki dla Bizona zdobyli: 2x Jakub Osmól, Maciej Osmól.