Oldboje Bizona dają przykład „jak zwyciężać mamy”. W Manowie pokonali zespół tamtejszych Oldbojów 2:0. Dwie bramki strzelił Waldek Łuczejko. Juniorzy nie sprostali walczącym o awans kolegom z Jantaru Dziwnów.

Oldboje

W sobotę Oldboje Bizona Cerkwica w 16 kolejce II Zachodniopomorskiej Ligi Oldbojów zmierzyli się z drużyną z Manowa. Spotkanie stało na wysokim poziomie i było bardzo zacięte. Gospodarze mieli bardzo dużo niewykorzystanych sytuacji. Naciskali na drużynę Bizona, lecz nasi piłkarze bardzo mądrze i skutecznie się bronili. Już w 12 minucie pierwszej części spotkania po stałym fragmencie gry padła pierwsza bramka meczu dla drużyny z Cerkwicy. Jej strzelcem był Waldemar Łuczejko. Ułatwiło to grę naszemu zespołowi. W drugiej połowie meczu na 2:0 podwyższył również Waldek Łuczejko. Takim wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Zachodniopomorska II Liga Oldbojów: Oldboje Manowo – Bizon Cerkwica 0:2

DSCF1149

DSCF1191

Juniorzy

W Dziwnowie juniorzy Bizona Cerkwica rozegrali mecz 17 kolejki z tamtejszym Jantarem. Jantar przed tą kolejką zajmował 2 miejsce w tabeli i wciąż walczy o zwycięstwo w rozgrywkach. Mimo to gra była bardzo wyrównana. Niestety Jantar swoje okazje wykorzystywał, Bizon nie. W 15 minucie meczu gospodarze strzelili swojego pierwszego gola i na przerwę schodzili z prowadzeniem 1:0. Po przerwie gra obu zespołów wyglądała podobnie mimo zmian w składach. Skuteczność wciąż była po stronie piłkarzy Jantaru. Po błędzie naszego bramkarza Jantar podwyższył prowadzenie. Juniorzy Jantaru przypieczętowali wynik bramką na 3:0 strzeloną na 3 min przed końcem spotkania. Po spotkaniu trener Mariusz Wlaźlak powiedział nam: „Mecz był do wygrania. Stałe fragmenty gry w defensywie to bolączka naszej drużyny juniorskiej. Na pochwałę za grę w tym meczu zasługuje czołowy napastnik Karol Karczewski”.

II Klasy Juniorów Szczecin gr.1 2014/2015: Jantar Dziwnów – Bizon Cerkwica 3:0 (1:0)