Ubiegła sobota pełna była piłkarskich emocji. Meczowy maraton w Cerkwicy rozpoczęła drużyna juniorów Bizona Cerkwica, która pokonała Regę Trzebiatów 3:2. Hat tricka w tym spotkaniu ustrzelił Krystian Piechowski.

W 7 kolejce II Ligi Okręgowej Juniorów Bizona Cerkwica podejmował Regę Trzebiatów. Gra obu drużyn od pierwszych minut była wyrównana. Bizon  po bramce Krystiana Piechowskiego otworzył wynik spotkania, ale niestety chwilę później Rega odpowiedziała celnym strzałem. Pierwsza połowa meczu zakończyła się remisem 1:1.

W drugiej odsłonie meczu widać było ogromną determinację naszych juniorów. Dokładne podania i przemyślana gra piłką zaowocowały kolejnym celnym trafieniem. Bramkę wyprowadzającą Bizona na prowadzenie ponownie zdobył Krystian Piechowski. Z każdą kolejną minutą gra stawała się coraz bardziej zacięta. Rega starała się odrobić straty, a Bizon zwiększyć prowadzenie nad rywalem. Niestety drobne błędy cerkwickiego zespołu zostały wykorzystane przez przyjezdnych, którzy ponownie doprowadzili do wyrównania. Wola walki w zawodnikach Bizona była jednak ogromna. Wygrana była na wyciągnięcie ręki i drużyna robiła wszystko, by odnieść zwycięstwo. W końcówce spotkania udało się zrealizować zamierzony cel. Trzecia i ostatnia bramka tego meczu należała do niezawodnego strzelca w tym meczu Krystiana Piechowskiego. To ona przesądziła o wygranej Bizona Cerkwica z Regą Trzebiatów 3:2.

„Jestem bardzo dumny z mojego zespołu. Mimo, że dziś na meczu było tylko 13 zawodników to ogromna wola walki i determinacja przyczyniły się do zwycięstwa. Drużyna pokazała, że potrafi walczyć do końca i zostawia serce na boisku. Przed nami jeszcze dwa mecze ligowe w tej rundzie. Mam nadzieję, że również zakończą się one zwycięstwem juniorów Bizona”- mówił po meczu dla karnickie.info trener juniorów Mateusz Żywicki.

DSC_3256 DSC_3265 DSC_3275 DSC_3233 DSC_3230 DSC_3210 DSC_3192 DSC_3170 DSC_3139 DSC_3113 DSC_3105 DSC_3088 DSC_3328 DSC_3310 DSC_3295 DSC_3316