W pięknym stylu oldboje Bizona Cerkwica zakończyli rundę jesienną. Ostatnim spotkaniem przed zimową przerwą był mecz z wiceliderem Olimpem Złocieniec, który Bizon Cerkwica wygrał 5:2. W przerwie piłkarze, członkowie GKS Bizon 1977 Cerkwica oraz Wójt Gminy Karnice oddali cześć zmarłym piłkarzom i działaczom klubu.

Mimo sporej różnicy punktowej na korzyść zespołu ze Złocieńca Bizon nie uległ presji. Z każdą minutą meczu 13 kolejki II PLO mądra gra podaniami  pozwalała cerkwickiej drużynie budować coraz większą przewagę nad rywalem. W 27 minucie Dariusz Malinowski otworzył wynik spotkania, a w 38’ kolejne celne trafienie tego zawodnika pozwoliło Bizonowi zakończyć pierwszą część spotkania z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron Olimp rozpoczął odrabiać straty. Zdobyta przez gości bramka kontaktowa jeszcze bardziej zmobilizowała Bizona do gry ofensywnej. Stwarzane sytuacje pod bramką przyjezdnych wykorzystali: Mariusz Wlaźlak( bramka na 3:1), Robert Staliś (4:1) i Dariusz Malinowski (5:1). W końcówce meczu faul Mariusza Pałygi na zawodniku gości przyczynił się do podyktowania jedenastki. Rzut karny obroniony został przez Grzegorza Chrobaka, lecz wybita piłka znalazła się tuż pod nogami zawodnika ze Złocieńca, który bez trudu umieścił ją w bramce. Wynik do ostatniego gwizdka został utrzymany i ostatecznie Bizon pokonał drużynę Olimpa Złocieniec 5:2.

Ostatecznie oldboje zakończyli rundę jesienną na 12 miejscu II PLO z 10 punktami na koncie. We wszystkich rozegranych spotkaniach drużyna odniosła trzy zwycięstwa, jeden mecz zakończyła wynikiem remisowym, a w ośmiu spotkaniach musiała uznać wyższość rywala.

DSC_5559 DSC_5639 DSC_5626 DSC_5577 DSC_5584 DSC_5612 DSC_5571 DSC_5841 DSC_5770 DSC_5747 DSC_5740