Najmłodsi piłkarze Bizona zagrali ambitnie, ale nie skutecznie w sytuacjach podbramkowych. Rywale natomiast swoje sytuacje wykorzystywali. Efekt był taki, że Błękitni pokonali Bizon 4:2.

W poniedziałek 25 maja trampkarze Bizona Cerkwica zmierzyli się w 18 kolejce rozgrywek II liga wojewódzkiej C1 Trampkarzy Grupy II z Błękitnymi Trzygłów. Nasi młodzi piłkarze ambitnie walczyli, jednak nie wykorzystali swoich sytuacji bramkowych w przeciwieństwie do gospodarzy. Niesportowe zachowanie, którego skutkiem była gra w osłabieniu przyniosło pierwsze dwie bramki dla Błękitnych, którzy na przerwę schodzili prowadząc 2:0. W drugiej połowie meczu w bramce Bizona stanął Grzegorz Hasik, a bramkarz Konrad Gałysa zagrał w polu. Bardzo korzystnie wpłynęło to na dalszą grę. Konrad Gałysa wykazał się bardzo dobrą skutecznością strzelając dwie bramki. Niestety gracze Błękitnych strzelili również swoje dwie bramki. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4:2 Błękitnych Trzygłów.

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa II: Błękitni Trzygłów – Bizon Cerkwica 4:2 (2:0)