W sobotnie popołudnie, na stadionie w Cerkwicy drużyna oldbojów Bizona Cerkwica odniosła spektakularne zwycięstwo. Mecz z liderem rozgrywek II PLO, czyli Amatorem Kotwica Kołobrzeg zakończył się wynikiem 3:2 na korzyść Bizona. Strzelcami bramek byli Sławomir Kieliszek x2 i Łukasz Kubicki.

Od pierwszych minut meczu, który oldboje rozegrali w ubiegłą sobotę było widać, że Bizon nie zamierza łatwo oddać pola gry. Wynik spotkania otworzył Sławomir Kieliszek, który mocnym strzałem z rzutu wolnego nie dał szans bramkarzowi gości. Gra momentami była bardzo wyrównana. Po kilku dobrze przeprowadzonych akcjach drużynie z Kołobrzegu dosyć szybko udało się wyrównać wynik na 1:1. Mimo usilnych starań gości to jednak Bizon okazał się być bardziej skuteczny i ponownie objął prowadzenie.Tym razem celnym strzałem popisał się Łukasz Kubicki. Druga połowa meczu przyniosła jeszcze więcej emocji. Chociaż przeciwnik zdołał strzelić jeszcze jedną bramkę, nie wystarczyło to, aby odebrać zwycięstwo cerkwickiej drużynie. Amator za wszelka cenę starał się wyjść na prowadzenie, jednak dzięki kolejnemu celnemu strzałowi w wykonaniu Sławomira Kieliszka ostatnia bramka tego spotkania należała do naszych oldbojów. Mecz Bizon Cerkwica-Amator Kotwica Kołobrzeg zakończył się wynikiem 3:2.

W tym spotkaniu oldboje z Cerkwicy pokazali ogromną wolę walki i determinację. Drużyna udowodniła, że potrafi wygrywać z najlepszymi i nie można jej lekceważyć. Zwycięstwo Bizona z liderem rozgrywek to nie tylko trzy cenne punkty, ale także ogromny zastrzyk motywacji i wiary w swoje możliwości.  „Nie było to łatwe spotkanie.  Kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego wprowadziło nerwową atmosferę. Przez cały mecz słychać było jednak głośny doping zawodników z drużyny i żaków i orlików Bizona Cerkwica. Wtedy wiedzieliśmy, że jako najstarsza drużyna tego klubu musimy pokazać im, że należy walczyć do końca. Jestem przekonany, że to wsparcie również pomogło nam wygrać. ”- mówił jeden z piłkarzy.

Przed oldbojami ostatni mecz tego sezonu. Najstarsza drużyna Bizona Cerkwica zakończy rozgrywki ligowe już w najbliższą sobotę w Złocieńcu z tamtejszym Olimpem.

DSC_3984 DSC_4005 DSC_4016 DSC_4022 DSC_3829 DSC_3835 DSC_3841 DSC_3849 DSC_3858 DSC_3913 DSC_3929 DSC_3962 DSC_3964 DSC_3965

karnickie.info