A-klasowy Bizon Cerkwica imponuje formą. Po trzech rozegranych meczach drużyna Rafała Gutowskiego z kompletem punktów i solidnym bilansem bramkowym 12:3 jest wiceliderem grupy 1.

Ostatni mecz seniorskiej drużyny Bizona Cerkwica z Sowianką Sowno, rozegrany przed własną publicznością rozpoczął się dynamicznie. Bizon od samego początku narzucił swoje tempo gry i szybko zdobył przewagę. Już w 3 minucie strzałem z rzutu karnego popisał się Łukasz Polak. Kolejne celne trafienia zaliczyli: Michał Drzewiecki (23’) i Krzysztof Lisowski (26’). Pierwsza połowa meczu zakończyła się prowadzeniem Bizona Cerkwica 3:1.

Po przerwie Bizon kontynuował swoją dominację na boisku. W 61 minucie celne trafienie zaliczył Alan Jakubowski, a w 64 minucie przewagę Bizona ponownie z rzutu karnego zwiększył Łukasz Polak. Walka z obu stron była bardzo zacięta. Sędzia w tym spotkaniu pokazał, aż 9 żółtych kartek. Od 76 minuty zespół Rafała Gutowskiego grał w przewadze, gdyż zawodnik Sowianki Sowno po drugim napomnieniu musiał opuścić boisko. Ostatecznie Bizon Cerkwica wygrał  z Sowianką Sowno 5:2.

Po trzech kolejkach Bizon Cerkwica może pochwalić się świetną formą, co daje nadzieję na udany sezon. Aktualna pozycja wicelidera i bilans bramkowy 12:3 są dowodem na to, że nowy trener realizuje swoje założenia. Dynamiczny start drużyny zapowiada emocjonującą walkę w dalszej części sezonu. Kolejny mecz będzie dla cerkwickiego zespołu wyjazdowym starciem z Perłą Chrobry Drzonowo.

DSC_3335 DSC_3345 DSC_3366 DSC_3392 DSC_3431 DSC_3443 DSC_3464 DSC_3540 DSC_3548 DSC_3652 DSC_3703 DSC_3731 DSC_3743 DSC_3817 DSC_4024 DSC_4030 DSC_3331