Seniorzy Bizona Cerkwica zwyciężyli przed własną publicznością. Wynikiem 3:0 Bizon pokonał Pioniera Żarnowo. Wszystkie bramki dla cerkwickiego zespołu zdobył Rafał Gutowski zaliczając hat-tricka.

W ubiegłą niedzielę, podczas 5 kolejki rozgrywek A klasy grupy 1, Bizon Cerkwica odniósł zwycięstwo nad Pionierem Żarnowo. W 14  minucie tego spotkania padła pierwsza bramka, która była efektem świetnie zorganizowanej gry ofensywnej. Po precyzyjnym podaniu Alana Jakubowskiego, Rafał Gutowski nie dał szans bramkarzowi Pioniera otwierając wynik. Mimo popełnianych błędów Bizon kontrolował mecz. W 32 minucie, po kolejnej dobrze zorganizowanej akcji, Rafał Gutowski ponownie znalazł się na dogodnej pozycji i pewnym strzałem podwyższył prowadzenie na 2:0.

W drugiej połowie zespół z Cerkwicy starał się spokojnie budować akcje i wykorzystywać błędy przeciwników. W 57 minucie padła trzecia i ostatnia bramka meczu. Ponownie na listę strzelców wpisał się Rafał Gutowski, pokazując, że oprócz pełnienia roli trenera jest także skutecznym zawodnikiem o imponujących umiejętnościach.

Skład drużyny: Sebastian Jankowski, Kamil Mądry, Jakub Skóra (62’ Jakub Sobczak), Michał Drzewiecki (80’ Tomasz Maliński), Paweł Dobosz (86’ Daniel Zgierski), Robert Stangrycki (62’ Maciej Jezuit), Robert Szulc, Alan Jakubowski (74’Allan Lisek), Adam Osieleniec, Oleksandr Veretsun, Rafał Gutowski (83’ Maciej Burczy).

Gra A-klasowej drużyny Bizona Cerkwica zasługuje na pochwałę. Kolejna wygrana potwierdza znakomitą formę zespołu i cieszy kibiców. Po zwycięstwie z Pionierem Żarnowo, Bizon ma na koncie 12 punktów i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli gr.1. Do tej pory seniorska drużyna odniosła cztery zwycięstwa i poniosła jedną porażkę.

Przed podopiecznymi Rafała Gutowskiego mecz wyjazdowy z Falą Międzyzdroje. Spotkanie odbędzie się już jutro o godzinie 14:00 na stadionie miejskim w Międzyzdrojach.

DSC_5660 DSC_5923 DSC_5926 DSC_5970 DSC_5690 DSC_6000 DSC_5669 DSC_5682 DSC_5662 DSC_5892 DSC_5725