W swoim pierwszym w tym sezonie meczu oldboje Bizona Cerkwica pokonali na wyjeżdzie Sokoła Stara Dąbrowa 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelili Dariusz Panfil i Tomasz Szwech.

DSC_0486

W sobotę oldboje Bizona Cerkwica rozegrali swój pierwszy mecz ligowy w rozpoczynającym się sezonie piłkarskim. Mecz wyjazdowy przeciwko tak trudnemu rywalowi jak Sokół Stara Dąbrowa zapowiadał się jako trudny. Jednak już od pierwszych minut spotkania to Bizon uzyskał przewagę i stwarzał sytuacje bramkowe. W 19 minucie wynik otworzył strzelając pierwszą bramkę dla Bizona Dariusz Panfil. Wprowadziło to dużo spokoju w grze naszej drużyny, który kontrolował przebieg spotkania. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. W drugiej części spotkania nasi piłkarze w dalszym ciągu spokojnie i mądrze prowadzili swoją grę. Zaraz po wznowieniu gry, w 47 minucie Tomasz Szwech strzałem głową podwyższył prowadzenie na 2:0.  Mimo takiego wyniku obie drużyny prowadziły otwartą grę. Wiele groźnych sytuacji z obu stron  powodowało, że mecz z minuty na minutę stawał się coraz bardziej emocjonujący. W końcu w  87 minucie gospodarzom udało się  strzelić bramkę kontaktową. Jak się okazało było to również trafienie honorowe. Mecz Sokół Stara Dąbrowa -Bizon Cerkwica zakończył się wynikiem 1:2.  Jest to idealne rozpoczęcie rozgrywek nowego sezonu przez Oldbojów. Trzymamy kciuki by dobra passa trwała jak najdłużej.