Meczem w Brojcach juniorzy Bizona Cerkwica rozpoczęli rozgrywki w sezonie 2015/16 II Klasy Juniorów Szczecin Grupa I. Po naprawdę emocjonującym meczu Wicher Brojce wygrał 6:4.

DSC_0518

W niedzielę 30 sierpnia swój pierwszy mecz w tym sezonie piłkarskim juniorzy Bizona Cerkwica rozegrali na wyjeździe w Brojcach. Już w 5 minucie drużyna gospodarzy strzeliła pierwszą bramkę. Nie ostudziło to jednak entuzjazmu naszych juniorów na wygranie tego spotkania. W 26 minucie Karol Karczewski z rzutu karnego wyrównał wynik na 1:1. Mimo wielu fauli ze strony Wichra Brojce, młodzi piłkarze z Cerkwicy rozgrywali piłkę bardzo mądrze. W 43 minucie wynik na naszą korzyść poprawił Rafał Filipiak. Radość naszych piłkarzy nie trwała jednak długo, ponieważ tuż przed gwizdkiem kończącym tę część spotkania gospodarze doprowadzili do remisu.
Druga połowa meczu rozpoczęła się korzystnie dla Bizona. W 48 minucie swoją pierwszą bramkę w drużynie juniorów strzelił Jakub Kaczyński. Był to doskonały debiut pokazujący, że młody piłkarz dotychczas grający w trampkarzach świetnie odnalazł się w nowej drużynie. W tym meczu nie zabrakło niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Jednak to Wicher mimo błędów strzelił nam trzy kolejne  bramki (50′ 60’78′). Dobrą passę gospodarzy w 86 minucie przerwał Karol Karczewski zmniejszając przewagę Wichra do jednej bramki. Nadzieja ciągle była a wygrana w zasięgu ręki, zabrakło jednak skuteczności. W 89 minucie spotkania Wicher Brojce przypieczętował  zwycięstwo  kolejnym celnym strzałem. I tak mecz Wicher Brojce -Bizon Cerkwica zakończył się wynikiem 6:4.