W drugiej rundzie rozgrywek o Puchar Polski ZZPN Bizon Cerkwica podejmował Wybrzeże Rewalskie Rewal. Mecz będący lokalnymi derbami wzbudził duże zainteresowanie kibiców. Grająca w wyższej klasie rozgrywkowej drużyna z Rewala wygrała 6:3. Bramki dla Bizona strzelili Mariusz Wlaźlak (dwie) i Norbert Michalski.

DSC_0865

We wtorek 1 września seniorzy Bizona Cerkwica rozegrali  mecz drugiej rundy  rozgrywek Pucharu Polski ZZPN. Już na początku tego spotkania przewagę osiągnęła drużyna gości i w 10 minucie to właśnie ona otworzyła wynik, strzelając pierwszą bramkę meczu.  Po tym golu gra wyrównała się i do przerwy wynik nie uległ zmianie.
W drugiej części spotkania w 57 min. po faulu na naszym zawodniku idealym strzałem z rzutu karnego wyrównał Mariusz Wlaźlak. Wydawało się, że nasi zawodnicy złapali wiatr w żagle, jednak z upływem czasu popełniali coraz więcej błędów w obronie. W 65 min. po rzucie rożnym jeden z naszych zawodników po niefortunnej interwencji głową umieścił piłkę w bramce, lecz niestety w  swojej. Po tej samobójczej bramce przewagę zyskali goście, co udokumentowali kolejnymi trafieniami. Widać było, że drużyna z Rewala gra w wyższej klasie rozgrywkowej. W 72, 75, 82 i 85 minucie padły
kolejne bramki  dla Wybrzeża.  Nasi zawodnicy mimo zmęczenia nie poddali się tak łatwo i walczyli do samego końca. Udało nam się strzelić jeszcze dwie bramki – Norbert Michalski 77 min. i Tomasz Wlaźlak 88 min. (rzut karny).