Zwycięstwem w pierwszej kolejce rozgrywek Pomorskiej II Ligi Oldbojów nasi piłkarze rozbudzili nasze nadzieje na dobre wyniki w tym sezonie. Niestety w następnych sześciu kolejkach nie udało się odnieść zwycięstwa.

DSC_0753

Wiele wszyscy obiecywali sobie po meczu derbowym na własnym boisku z Wybrzeżem Rewalskim Rewal. Na spotkanie z Bizonem goście przyjechali w swoim najsilniejszym składzie. Mimo tego to  Bizon już w 2 minucie od rozpoczęcia spotkania po strzale Marka Jędraszewskiego objął prowadzenie. Gra była  wyrównana,  dało się jednak zauważyć spore napięcie w grze obu drużyn, które skutkowało licznymi błędami. Piłkarze Wybrzeża  potrafili jednak wykorzystać kilka swoich sytuacji. W 22 minucie meczu doprowadzili do remisu. W kolejnych minutach meczu jeszcze
trzykrotnie skutecznie umieścili  piłkę w bramce Bizona. Mecz oldbojów Bizon Cerkwica – Wybrzeże Rewalskie Rewal zakończył się wynikiem  1:4. W kolejnym meczu Bizon musiał uznać wyższość Strażaka Koszalin 0:3. Natomiast w ostatnią sobotę nasi piłkarze przegrali z Lotnikiem Mirosławiec 1:4. W tym spotkaniu poważnego urazu doznał nasz piłkarz Marek Jędraszewski. Na szczęście już wszystko jest w porządku. W kolejnym spotkaniu czeka naszą drużynę znów trudny mecz. Przeciwnikiem będzie lider – Victoria Sianów.