Ależ to był powrót ! Piłkarze Bizona Cerkwica przegrywali już 1:3 z Jastrzębiem Łosośnica, potrafili jednak zmobilizować się by odwrócić losy meczu i zwyciężyć 7:3. Hat tricka ustrzelił Marcin Jaroszewicz. Swój mecz wygrali również juniorzy, którzy pokonali na wyjeździe Koronę Stuchowo 5:4. Oldboje przegrali w Kołobrzegu z tamtejszym Amatorem 0:1.

Jastrząb1

Nie najlepiej się zaczął i przez długi czas nie układał Bizonowi mecz z Jastrzębiem Łosośnica. Goście objęli prowadzenie już w 2 minucie meczu po bramce z rzutu karnego. Chwilę później mogli prowadzić dwoma bramkami, bo sędzia podyktował kolejnego karnego. Strzelec Jastrzębia okazał się jednak nieskuteczny. W odpowiedzi nasi piłkarze po strzale Bartosza Śmigielskiego doprowadzili do wyrównania. Niestety w kolejnych minutach nie najlepiej spisywała się nasza obrona, która dopuściła do utraty jeszcze dwóch bramek. To że nie straciliśmy więcej w dużej mierze zawdzięczamy bardzo dobrej grze naszego bramkarza Szymona Kamińskiego. Tuż przed końcem pierwszej połowy nadzieję w serca kibiców wlał Marcin Jaroszewicz strzelając bramkę kontaktową. Co działo się w naszej szatni w przerwie możemy się tylko domyślać. Jednak w drugiej połowie zobaczyliśmy piłkarzy Bizona grających ofensywnie i z zaangażowaniem. Inna rzecz, że przez długi czas brakowało pod bramką przeciwnika szczęścia i skuteczności. Strzelecką niemoc naszych piłkarzy przełamał w 70 minucie Łukasz Basiukiewicz doprowadzając do remisu. Kolejne bramki dołożyli: Marcin Jaroszewicz w 74 i 85, Mariusz Wlaźlak z rzutu karnego w 77 i Karol Karczewski w 88 minucie.

Bizon Cerkwica – Jastrząb Łosośnica 7:3 (2:3)

Bramki dla Bizona: Marcin Jaroszewicz 44,74 i 85, Bartosz Śmigielski 12, Łukasz Basiukiewicz 70, Mariusz Wlaźlak 77 – karny, Karol Karczewski 88

Skład Bizona: Szymon Kamiński – Bartosz Śmigielski, Marcin Stawicki (Waldemar Łuczejko 21), Damian Marcinkowski (Grzegorz Kępiński 15) (Miłosz Tomaszewicz 82), Adrian Płotała – Łukasz Kubicki, Szymon Chudziutko, Mariusz Wlaźlak, Łukasz Basiukiewicz – Marcin Jaroszewicz, Karol Karczewski.

Jastrząb

Swój mecz wygrali także juniorzy. W sobotę podopieczni Kamila Paska wygrali w Stuchowie z Koroną.

Korona Stuchowo – Bizon Cerkwica 4:5

Bramki dla Bizona: Grzegorz Hasik 2, Kacper Fido, Jerzy Kryza i Jakub Kaczyński.

Oldboje Bizona Cerkwica w wyjazdowym meczu z Amatorem Kołobrzeg przez długi czas bliscy byli sprawienia niespodzianki. Ostatecznie jednak ulegli silnej ekipie z Kołobrzegu 0:1. Punktów wprawdzie nie ma, jednak jeśli zważyć, że przed tygodniem Amator Kołobrzeg pokonał lidera – drużynę Oldboje Stargard 4:1, to wynik naszych piłkarzy ujmy nie przynosi. Warto odnotować, że w naszym zespół dysponował w tym spotkaniu aż 19 zawodnikami.

Amator Kołobrzeg – Bizon Cerkwica 0:1