W sobotę rozegrano finał IX Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Karnice. Zwycięzcą został zespół Starzy Wyjadacze. Królem strzelców turnieju został Tomasz Wlaźlak, najlepszym piłkarzem Oliwia Chrobak, a najlepszym bramkarzem Eryk Stawicki.

DSC_9631

16 lutego rozegrana została ostatnia kolejka IX Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Karnice. W finałowej rozgrywce udział wzięły trzy z pięciu drużyn biorących udział w całym turnieju.

Wyniki 3 kolejki turnieju:

Starzy Wyjadacze – Szopa Team 5:2

Szopa Team – Trampkarze i Spółka 4:1

Starzy Wyjadacze – Trampkarze i Spółka 6:3

Po zakończeniu rozgrywek gospodarze turnieju: Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski oraz trener Kamil Pasek wręczyli nagrody dla drużyn oraz wyróżnienia indywidualne.

Klasyfikacja końcowa IX Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Karnice:

I miejsce – Starzy Wyjadacze – 32 pkt

II miejsce – Piewa – 17 pkt

III miejsce – Bomboniciele Cerkwica – 15 pkt

IV miejsce – Szopa Team – 13 pkt

V miejsce – Trampkarze i Spółka – 7 pkt

Nagrody indywidualne:

Król Strzelców- Tomasz Wlaźlak (Starzy Wyjadacze)

Najlepszy Zawodnik – Oliwia Chrobak (Trampkarze i Spółka)

Najlepszy Bramkarz – Eryk Stawicki (Szopa Team)

Łącznie w 23 spotkaniach IX Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Karnice strzelono 131 bramek. Po zakończeniu turnieju i wręczeniu nagród dla uczestników przygotowano poczęstunek i ognisko.

DSC_0111DSC_9766DSC_9877DSC_9466DSC_9839DSC_9970DSC_0183DSC_0285DSC_0267DSC_0256DSC_0247DSC_0320DSC_0299DSC_0235DSC_0194