Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla osób zainteresowanych niskooprocentowaną pożyczką unijną na rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się w środę 13 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach.

26_4_01-1

Bank Gospodarstwa Krajowego organizuje spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla osób zainteresowanych niskooprocentowaną pożyczką unijną na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsca pracy. Pożyczki udzielane są w ramach projektu Jeremie. Spotkanie odbędzie się w środę 13 marca 2019 r. o godz. 10.00 w Gminnym Klubie Kultury w Karnicach.

Masz pomysł na biznes? Myślisz o założeniu własnej działalności gospodarczej? Zastanawiasz się skąd pozyskać środki? Weź udział w organizowanych przez BGK cyklu spotkań! Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna. Poświęcona jest pożyczce unijnej, dzięki której sfinansujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej lub utworzysz dodatkowe miejsce pracy. Podczas spotkania dowiesz się, na co możesz wziąć pożyczkę.

Część II – networkingowa. Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, podczas którego ekspert BGK opowie jakich wniosków i dokumentów będziesz potrzebować, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Każdy uczestnik zdobędzie praktyczną wiedzę na temat sfinansowania rozpoczęcia działalności gospodarczej dzięki unijnej pożyczce – na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Z kolei dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Spotkanie poprowadzi Andrzej Hlawacik - Specjalista Zespołu Projektów Województwa Zachodniopomorskiego Departament Instrumentów Finansowych Bank Gospodarstwa Krajowego.

karnickie.info