Zakończenie roku to nie tylko czas pożegnań uczniów najstarszych klas. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego pracę na stanowisku Dyrektora zakończyła Pani Halina Maślij, a na emeryturę przeszła Pani Urszula Jakubcewicz.

DSC_8600DSC_8825

W sierpniu tego roku swoją 20 letnią pracę na stanowisku Dyrektora kończy Pani Halina Maślij. Ciężko wyobrazić sobie szkołę w Cerkwicy bez jej dyrektorowania. Misję na stanowisku Dyrektora Szkoły Podstawowej w Cerkwicy Halina Maślij rozpoczęła 1 września 1999 r. Podczas piastowania tego odpowiedzialnego stanowiska zapisała w historii szkoły znaczące i wartościowe karty. Po wzruszającym przemówieniu zarówno Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski, Radni Gminy Karnice, pracownicy szkoły jak i uczniowie obsypali odchodzącą Panią Dyrektor „morzem kwiatów i życzeń” dziękując za oddane serce, dobrą współpracę, bycie przewodnikiem i przyjacielem.

Z cerkwicką podstawówką pożegnała się również Pani Urszula Jakubcewicz pracująca w szkole od 4.01.1993 r. To dzięki ciężkiej pracy Pani Uli, która z zaangażowaniem wykonywała swoje obowiązki zarówno w szkole, jak i wokół niej panował ład i porządek. Dla Pani Urszuli Jakubcewicz nadszedł czas na zasłużoną emeryturę, która pozwoli rozwijać pasje, zainteresowania oraz tak po prostu odpocząć.

Redakcja Karnickie.info Paniom Halinie Maślij i Urszuli Jakubcewicz życzy dużo zdrowia, realizacji marzeń i planów oraz samych szczęśliwych dni.

85468213547

karnickie.info