W trakcie apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w cerkwickiej szkole miała miejsce uroczystość pożegnania w związku z przejściem na zasłużoną emeryturę Pani Joanny Haponiuk. Pani Joanna przepracował w szkole w Cerkwicy 40 lat. Podziękowania za cztery dekady pracy złożyli Dyrektor Emilia Moreń nauczyciele, uczniowie, rodzice oraz Wójt Lech Puzdrowski.

DSC_6822

Podczas uroczystego apelu z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w Cerkwicy odbyło się pożegnanie odchodzącej na emeryturę Pani Joanny Haponiuk. Po 40 latach ciężkiej  pracy dydaktyczno-wychowawczej nadszedł czas na odpoczynek. Pani Joanna związana była ze Szkołą Podstawową w Cerkwicy od 15 sierpnia 1979 r., czyli momentu rozpoczęcia pracy zawodowej jako nauczyciel. Całe swoje zawodowe życie poświęciła na rzecz dzieci i młodzieży podejmując różnorodne działania oraz kształtując właściwe postawy młodego pokolenia. Zabierając głos Joanna Haponiuk ze wzruszeniem dziękowała wszystkim, z którymi miała okazję współpracować przez 40 lat pracy. Cztery dekady przepracowane w cerkwickiej podstawówce to szmat czasu pokazujący miłość do wykonywanego zawodu i wiążący się z wieloma wspaniałymi wspomnieniami. Podziękowania za wspólnie przepracowane lata, życzenia zdrowia i efektywnie wykorzystanego czasu na emeryturze szanownej emerytce złożyli: Wójt Gminy Karnice Lech Puzdrowski, Dyrektor szkoły Emilia Moreń, współpracownicy, uczniowie oraz rodzice uczniów.

Redakcja karnickie.info  życzy świeżo upieczonej emerytce, aby w pełnym zdrowiu mogła korzystać z piękna świata i wykorzystała wolny czas na spełnianie marzeń.

DSC_6741DSC_6755DSC_6900DSC_6834

karnickie.info