W popularnym programie „Rolnik szuka żony” bierze udział mieszkanka naszej gminy – Natalia z Lędzina. Natalią z Lędzina zainteresowal się Sławomir z Kujaw. Czy ich relacje przerodzą się w uczucie? Odpowiedź na to pytanie możemy poznać oglądając kolejne odcinki programu.

Zrzut ekranu (4)

W tegorocznej edycji programu „Rolnik szuka żony” o względy jednego z Panów zabiega mieszkanka naszej gminy. Telewizyjne show przyciąga bardzo wielu widzów. Wśród uczestniczek bieżącej edycji znalazła się Natalia z Lędzina, która wpadła w oko Sławomirowi. Sławomir jest 34-letnim kawalerem pochodzącym z Kujaw, który pracę na roli łączy z zawodem strażaka. Interesuje się motoryzacją, charakteryzuje go spokój i cierpliwość. Młody rolnik ma nadzieję, że udział w programie odmieni jego życie. Pochodząca natomiast z Lędzina Natalia jest osoba wyrozumiałą i opanowaną, lubi spotkania ze znajomymi, zakupy oraz dobre filmy. Zgłosiła się do programu w poszukiwaniu mężczyzny o dobrym charakterze, atrakcyjnym wyglądzie i zbliżonych zainteresowaniach. Udział w programie, jest dużym doświadczeniem życiowym dla Natalii, ale kto wie, może wpłynie to na odmianę jej życia i wprowadzi zmiany na kolejne lata. Czy Sławomir upodoba sobie właśnie naszą mieszkankę i ich relacje przerodzą się w prawdziwe uczucie? Ich losy możemy śledzić w każdą niedzielę w programie TVP1 o godz. 21.15 podczas 6 edycji programu „Rolnik szuka żony”.

Źródło zdjęć: odcinek vod.tvp.pl (https://vod.tvp.pl/video/rolnik-szuka-zony,odc-4vi,44306233) oraz strona „Rolnik szuka żony”.

karnickie.info