Druga drużyna Bizona Cerkwica odniosła cenne wyjazdowe zwycięstwo pokonując na wyjeździe lidera rozgrywek Lotnika Czarne 4:3. Hat tricka w meczu ustrzelił Rafał Procek. Zwycięską czwarta bramkę strzelił Jakub Kaczyński. Swoje mecze przegrały niestety zespoły seniorów i oldbojów.

DSC_1163

W minioną niedzielę rezerwy Bizona Cerkwica rozegrały mecz wyjazdowy z Lotnikiem Czarne. Już od początku spotkania rysowała się przewaga gospodarzy, którzy w 5 minucie otworzyli wynik. Podyktowany w 10 minucie rzut karny dał Lotnikowi dwubramkową przewagę nad Bizonem. Mądre rozegranie piłki naszej drużyny pozwoliło jednak odrobić straty i w 34 minucie Rafał Procek zdobył bramkę kontaktową. Tuż przed zakończeniem pierwszej części spotkania podyktowaną jedenastkę wykorzystał Rafał Procek doprowadzając do wyrównania. Druga połowa meczu była bardziej nerwowa. Oba zespoły zacięcie walczyły o wygraną w tym spotkaniu. W 52 minucie Lotnik  trafia do bramki Konrada Gałysy, lecz jak się okazało była to ostatnia zdobyta bramka przez gospodarzy. W 57 minucie Bizon ponownie wyrównał wynik. Celny strzał na 3:3 oddał ponownie Rafał Procek, który ustrzelił tym samym  hat tricka w tym spotkaniu. Do ostatnich minut ważyły się losy meczu. Mimo wyrównanej gry to Bizon okazał się być bardziej skuteczny. W 87 minucie precyzyjnym strzałem Jakub Kaczyński pokonał bramkarza gospodarzy dając zwycięstwo Bizonowi. Mecz Lotnik Czarne-Bizon II Cerkwica 3:4 (2:2).

Lotnik Czarne – Bizon II Cerkwica 3:4 (2:2)

Skład drużyny: Konrad Gałysa, Dominik Chrobak, Sebastian Deik, Rafał Procek, Kacper Jarosiński, Łukasz Kubicki, Robert Staliś, Jakub Kaczyński, Grzegorz Kępiński, Marcin Kaliszan, Waldemar Łuczejko.

Zawodnik rezerwowy: Michał Hasik.

Żółte kartki: Łukasz Kubicki (12’), Dominik Chrobak (55’), Marcin Kaliszan (70’), Robert Staliś ( 81’).

W sobotę 12 października A klasowy Bizon Cerkwica również rozgrywał mecz wyjazdowy. Spotkanie Jastrząb Łosośnica – Bizon Cerkwica zakończył się wynikiem 5:2 ( 1:0). Obie bramki dla Bizona strzelił Mariusz Wlaźlak.

Oldboje Bizon Cerkwica w 7 kolejce II PLO ulegli na własnym boisku Pametowi Świdwin 1:4. Strzelcem honorowej bramki był Kamil Pasek.