W ostatni weekend tylko drużyna Bizona II Cerkwica zakończyła ze zdobyczą punktową. Tak pierwsza drużyna, jak i oldboje kontynuują niestety swoje serie porażek.

DSC_2749

Miniony weekend przysporzył kibicom Bizona Cerkwica sporą dawkę piłkarskich emocji. W niedzielę 20 września Bizon II Cerkwica grający w klasie B był gospodarzem meczu 8 kolejki z drużyną Światowid 63 II Łobez. Na początku spotkania Bizon popełniał drobne błędy co poskutkowało objęciem prowadzenia przez gości w 20 minucie. Wraz z upływem czasu gra Bizona wyglądała jednak coraz lepiej. Większe boiskowe zrozumienie pozwalało budować akcje i sytuacje strzeleckie. To spotkanie było prawdziwą wymianą ciosów. Celne strzały obu zespołów padały na przemian wywołując ogromne emocje wśród kibiców. W 35 minucie Konrad Gałysa doprowadził do wyrównania, lecz wynik do przerwy zmieniał się jeszcze dwukrotnie. W 40 minucie Światowid ponownie objął prowadzenie, jednak w 41 minucie kolejny celny strzał Konrada Gałysy wyrównał wynik.

Druga odsłona meczu była bardzo wyrównana. Mnogość strzałów i  dogodnych sytuacji zarówno Bizona jak i Światowida pokazała, że obie drużyny robiły wszystko, by wygrać to spotkanie. W 52 minucie to jednak drużyna z Łobza oddała celny strzał do bramki Patryka Hasika, a Bizon przez długie minuty nie mógł odrobić tej straty. Podyktowany rzut wolny w 70 minucie na korzyść Bizona okazał się być decydujący. Mocny i precyzyjny strzał  Sławomira Kieliszka posłał futbolówkę wprost do bramki przeciwnika nie dając szans bramkarzowi gości. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3  i oba zespoły musiały podzielić się punktami.

Bizon II Cerkwica- Światowid 63 II Łobez 3:3 (2:2)

Skład drużyny: Patryk Hasik, Konrad Gałysa, Dominik Chrobak, Grzegorz Hasik, Sławomir Kieliszek (Waldemar Łuczejko), Rafał Procek, Kacper Jarosiński (Grzegorz Kępiński), Łukasz Kubicki, Robert Staliś, Jakub Kaczyński, Krzysztof Jankowski.

Spotkanie sędziował: Marek Stefański

W 9 kolejce A klasy grupa 1 Bizon Cerkwica w roli gospodarza podejmował drużynę Znicz Wysoka Kamieńska. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 (0:0). Strzelcem bramki dla naszej drużyny był Karol Karczewski (69’).

Oldboje w 8 kolejce II Pomorskiej Ligii Oldbojów spotkali się drużyną  Inetrmarche Rega Trzebiatów. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 na korzyść zespołu z Trzebiatowa. Strzelcem honorowej bramki dla Bizona był Kamil Pasek.