W jutrzejszą niedzielę po raz ostatni w tym roku możemy kibicować Bizonowi Cerkwica na boisku w Cerkwicy. Kolejny, a zarazem ostatni mecz w tej rundzie Bizon rozegra na wyjeździe. Drużyny oldbojów i trampkarzy swoje ostatnie mecze w rundzie rozegrają na wyjazdach. Rozgrywki zakończył Bizon II.

Piłkarska runda jesienna zbliża się ku końcowi. B klasowy Bizon zakończył już rozgrywki ligowe ostatecznie zajmując 8 miejsce w tabeli B klasy gr. 1 z dorobkiem 7 pkt. Pozostałe drużyny rozegrają ostatnie lub przedostatnie spotkania przed zimową przerwą.

W najbliższą niedzielę o godz. 11:00  A klasowy Bizon Cerkwica zmierzy się na własnym boisku z Pionierem Żarnowo. Będzie to przedostatnie spotkanie pierwszej drużyny Bizona w rundzie jesiennej.

Pozostałe drużyny rozegrają mecze wyjazdowe. Oldboje w niedzielę 3 listopada o godz. 14:30 zagrają  w Tychowie z Jesion-Trans-Oldboje Tychowo. Mecz został przełożony z 23 listopada, czyli ostatniej kolejki rozgrywek. Trampkarze swoje ostatnie ligowe spotkanie rozegrają 4 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 w Trzebiatowie z zespołem Intermarche Rega Trzebiatów.

Zachęcamy do kibicowania.

karnickie.info