W ubiegły weekend w Międzyzdrojach odbyły się I Mistrzostwa Funino 2020.  Turniej organizowany przez Akademię Piłkarską Międzyzdroje odbywał się jednocześnie na dwóch boiskach. Łącznie w 28 spotkaniach po 10 min każde mecze rozegrało 8 zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2013 r.IMG_4961

Był to pierwszy poważny sprawdzian umiejętności piłkarskich najmłodszej drużyny Bizona Cerkwica. Niesamowite emocje towarzyszyły zarówno zespołowi, trenerowi jak i kibicującym rodzicom. Nasza drużyna spędziła na boisku         70 min walcząc o mistrzostwo w formule FUNINO. Skrzaty Bizon Cerkwica mimo ogromnej tremy pokazały wolę walki do ostatniej minuty każdego ze spotkań. Ostatecznie nasza drużyna zajęła VII miejsce. Wśród trzech najlepszych zawodników turnieju znalazł się Dominik Stawicki zdobywca 7 bramek dla Bizona, który otrzymał nagrodę indywidualną.

Wyniki poszczególnych spotkań:

AP Baltica Świnoujście-Bizon Cerkwica 5:2

Bizon Cerkwica- Gryf I Kamień Pomorski 1:4

AP Pogoń Szczecin-Bizon Cerkwica 3:0

Prawobrzeże Świnoujście- Bizon Cerkwica 3:2

AP Arkonia Szczecin- Bizon Cerkwica 6:1

APRCR Międzyzdroje-Bizon Cerkwica 4:1

Bizon Cerkwica- Gryf II Kamień Pomorski 3:2

 

Tabela końcowa :

I miejsce-Arkonia Szczecin

II miejsce- AP Baltica Świnoujście

III miejsce- AP Pogoń Szczecin

IV miejsce- Gryf I Kamień Pomorski

V miejsce- Prawobrzeże Świnoujście

VI miejsce- APRCR Międzyzdroje

VII miejsce- Bizon Cerkwica

VIII miejsce- Gryf II Kamień Pomorski.

Skład drużyny: Dominik Stawicki, Jan Pasek, Bartosz Antoniak, Klara Franaszek, Bartosz Ziółkowski, Szymon Rudź, Szymon Hasik, Fabian Grzelak.

Skrzatom i trenerowi Kamilowi Paskowi serdecznie gratulujemy udanego turniejowego występu oraz życzymy dalszych piłkarskich sukcesów.

IMG_4963 IMG_5014 IMG_5095 IMG_5102 IMG_5107 IMG_5222 IMG_5227 IMG_5303 IMG_5343 IMG_5369 IMG_5399 IMG_5432

karnickie.info