W Szkole Podstawowej w Karnicach pożegnano w związku z przejściem na emeryturę Panią Bożenę Wojtowicz. Pani Bożena była nauczycielką języka polskiego, a także dyrektorem szkoły.

Po 34 latach pracy na zasłużoną emeryturę odeszła Pani Bożena Wójtowicz. Pani Bożena nie tylko uczyła języka polskiego, ale również w latach  1991-2003 r. była dyrektorem, początkowo szkoły podstawowej, następnie gimnazjum. W rozmowie z uczniami karnickiej szkoły dowiadujemy się, że Pani Bożena Wójtowicz była wymagającym nauczycielem, ale również serdecznym, pomocnym i wyrozumiałym. Jej lekcje były przejrzyste i zrozumiałe. Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych Teresa Szydłowska złożyła na ręce Pani Bożeny kwiaty oraz podziękowania za wieloletnią pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Nie zabrakło także życzeń od kolegów i koleżanek z pracy, z którymi przez wiele lat współpracowała.

BW2

Redakcja Karnickie.info również składa Pani Bożenie Wójtowicz serdeczne życzenia zdrowia, spełnienia marzeń, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności w rozwijaniu pasji i zainteresowań.

karnickie.info